Справа № 128/3981/14-ц
РІШЕННЯ
Іменем України
15 серпня 2014 року
Вінницький районний суд Вінницької області в складі:
головуючого судді: Мотрука М.І.,
при секретарі: Тихолаз Т.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Вінниці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про стягнення аліментів,-
ВСТАНОВИВ:
07 серпня 2014 року ОСОБА_1 звернулася до Вінницького районного суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів.
Позивач просить винести рішення, яким стягувати на її користь аліменти з ОСОБА_2 на утримання дітей: сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та доньки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, в розмірі 1/3 частки всіх видів його доходу щомісяця, але не менше 30% прожиткового мінімуму для відповідного віку дітей і до досягнення ними повноліття, посилаючись на те, що вона з відповідачем перебувала в зареєстрованому шлюбі. У шлюбі в них народився син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та донька ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, які проживають із нею та перебувають на її утри манні. Спільне життя з відповідачем не склалося, у них не має спільних інтересів. Відповідач не надає матеріальної допомоги на утримання дітей, не бере участі у їх вихованні. У зв'язку з цим позивач змушена звернутись до суду з даним позовом.
В судове засідання позивач ОСОБА_1 не з'явилася, надала заяву, згідно якої позовні вимоги підтримує та просить розглянути справу у її відсутність.
Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання також не з'явився, надав суду заяву, в якій зазначив, що позовні вимоги визнає в повному обсязі і не заперечує проти їх задоволення, згоден сплачувати аліменти на користь позивача в розмірі 1/3 частки всіх видів його доходу щомісяця, але не менше 30% прожиткового мінімуму для відповідного віку дитини і до досягнення ними повноліття. Просив справу розглянути у його відсутність.
Відповідно до ч. 2 ст. 197 ЦПК України, суд вважає, що справу можливо розглянути без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Суд, оглянувши заяви учасників процесу, вивчивши матеріали справи, вважає, що позовні вимоги слід задоволити в повному об'ємі, оскільки вони ніким не спростовані і підтверджуються матеріалами справи. Також, суд дослідивши представлені докази, приходить до висновку, що відповідач зобов'язаний надавати матеріальну допомогу на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується копією свідоцтва про народження, серії НОМЕР_2 від 28.05.2008 року (а.с.5), де батьком зазначений ОСОБА_2 та доньки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, що підтверджується копією свідоцтва про народження, серії НОМЕР_3 від 201.06.2010 року (а.с.4), де батьком зазначений ОСОБА_2. Позивачка потребує аліментів на утримання дітей, а відповідач в добровільному порядку коштів на утримання дитини не надає.
Відповідно до ст. 180, 183 СК України батьки зобов'язані утримувати своїх неповнолітніх дітей до досягнення ними повноліття.
Згідно ст. 88 ЦПК України судові витрати за судовий збір підлягають стягненню з відповідача на користь держави.
На підставі наведеного та керуючись 182, 184, 199,200 СК України, ст.ст. 208, 212-215 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позовну заяву задовольнити.
Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрованого АДРЕСА_1 та проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 номер НОМЕР_1, на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_6, проживаючої за адресою: АДРЕСА_3, аліменти на утримання дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та доньки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, в розмірі 1/3 частки всіх видів його доходу щомісяця, але не менше 30% прожиткового мінімуму для відповідного віку дітей і до досягнення ними повноліття, починаючи стягнення з 07 серпня 2014 року.
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрованого АДРЕСА_1 та проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 номер НОМЕР_1, на користь держави судовий збір в сумі 243 грн. 60 коп.
Рішення в частині стягнення аліментів в межах суми платежу за один місяць допустити до негайного виконання.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь в справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя: