№ 2-4875/07
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 квітня 2008 року Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі:
головуючого судді - Олійника А.В.,
секретаря - Бабенко Л.М. ,
за участю:
позивача - ОСОБА_1 ,
відповідача - ОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Новомосковського міськрайонного суду
цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання
шлюбу, -
встановив:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
В обґрунтування своїх позовних вимог позивач вказує, що 18.06.2005 року між нею та відповідачем
був зареєстрований шлюб, від якого є неповнолітня дитина - ОСОБА_3
ІНФОРМАЦІЯ_1. З вересня 2006 року сторони припинили шлюбні відносини та з січня 2008 року мешкають окремо.
Позивач в судовому засіданні свої позовні вимоги підтримала, пояснивши, що дійсно з січня 2008 року вони не мешкають разом та припинили сімейно-шлюбні відносини, спільного господарства між ними не ведеться, крім того, відповідач ніякої матеріальної допомоги не надає, тому позивач вважає, що подальше спільне життя і збереження сім"ї не можливе і просить суд розірвати між ними шлюб.
Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги не визнав в повному обсязі, пояснив, що вони будуть мешкати разом, сімейно-шлюбні відносини не припинялись.
Суд, вислухавши думку позивача, дослідивши матеріали справи, дійшов до наступного.
Свідоцтвом про шлюб стверджується, що сторони є подружжям з 18 червня 2005 року с (а.с. 4), від якого є неповнолітня дитина - ОСОБА_3, 1 ІНФОРМАЦІЯ_2 (а.с. 5).
Відповідно ст. 112 Сімейного кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них.
В судовому засіданні встановлено, що подружжя фактично проживає за різними адресами, про що сторони не заперечували в судовому засіданні.
Сторонам надавався строк для примирення, після спливу якого нічого не змінилось, відповідач, в силу ст. 60 ЦПК України, не надав доказів іншого, тому суд вважає, що примирення подружжя та збереження шлюбу суперечить інтересам позивача, і вважає за необхідне шлюб розірвати.
З врахуванням викладеного і керуючись ст. ст. 10, 60, 213, 215 ЦПК України, ст. ст. 112, 114 СК України, суд, -
вирішив:
Шлюб, зареєстрований 18.06.2005 року відділом реєстрації актів цивільного стану по м. Новомосковську Новомосковського міськрайонного управління юстиції Дніпропетровської області, актовій запис № 175 між ОСОБА_2 та ОСОБА_2 (дошлюбне прізвище Зеленська) ОСОБА_4 - розірвати.
Стягнути з ОСОБА_2 при отриманні свідоцтва про розлучення державне мито на користь держави в сумі 8 грн. 50 коп., звільнивши від сплати державного мита ОСОБА_1. Рішення може бути оскаржене в апеляційний суд Дніпропетровської області протягом десяти днів з дня проголошення рішення без попередньої подачі заяви про апеляційне оскарження, або протягом двадцяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення.