Судове рішення #390620
Справа № 3-19/2007р

            Справа 3-19/2007р.

ПОСТАНОВА

ІМ'ЯМ    УКРАЇНИ

09 січня 2007 року                                                                                                      м. Корюківка

Суддя Корюківського районного суду Чернігівської області - Чурупченко М.І.,

при секретарі - Макуха О.О.,

з участю правопорушника - ОСОБА_1,

розглянувши матеріали, що надійшли від ВДАІ Корюківського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, 1963 року народження, громадянина України, мешканця с. Охрамієвичі Корюківського району Чернігівської області, працюючого ІНФОРМАЦІЯ_1 ПМК-213, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався,

за ст. 130 ч. І КпАП України, -

ВСТАНОВИВ:

30 листопада 2006 року близько 08год. 40. в м. Корюківці по вул. Шевченка Чернігівської області, ОСОБА_1 керував трактором марки «ЄО-2621», державний номер НОМЕР_1. перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, чим скоїв правопорушення, передбачене ст. 130 ч. 1 КпАП України.

Вину свою ОСОБА_1 визнав повністю   та пояснив, що 30.11.2006 року вживав, спиртні напої після чого керував трактором. Його вина підтверджується адмінпротоколом НОМЕР_2.

Керуючись ст.ст.284 ч. І п.1,130 ч. І КпАП України, -

 

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_1 у скоєні правопорушення, передбаченого ст.130 ч. І КпАП України та призначити йому адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі - 255 (двісті п'ятдесят п'ять ) гривень, який підлягає добровільній сплаті протягом 15 днів.

Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація