справа №2-25/09
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 січня 2009 року Карлівський районний суд Полтавської області в складі головуючого судді Миронець О.К., за участю секретаря судових засідань - Ємець Р.Ю., позивача - ОСОБА_1 представника позивача - ОСОБА_2, представника відповідача - Саваськової Т.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ТОВ „Федорівка і К” про примусове виконання зобов'язання,
ВСТАНОВИВ :
ОСОБА_1звернувся до суду з позовом до відповідача ТОВ „Федорівка і К” про примусове виконання зобов'язання та стягнення з відповідача на його користь 311308,40 гривень як компенсацію вартості майна, яке було передано позивачем на відповідальне зберігання відповідачу, що підтверджується листом від 27.05.2005 року.
В судовому засіданні позивач та його представник підтримали позов та просили суд його задовольнити.
В судовому засіданні представник відповідача позов не визнав та просив суд залишити його без розгляду, оскільки ОСОБА_1 є неналежним позивачем по даній справі.
Суд заслухавши позивача, представника позивача, представника відповідача вважає, що даний позов підлягає залишенню без розгляду.
Відповідно до ст.3 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому законом звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.
Судом встановлено, що позивач ОСОБА_1 не являється власником майна, яке просить витребувати у відповідача, не має повноважень представляти інтереси власників майна, а в судовому засіданні не надав суду пояснень у який спосіб відповідачем було порушено його право і в чому воно полягало. В рішенні Машівського районного суду Полтавської області від 28.12.2005 року перераховане майно, яке є спільною сумісною власністю 237 осіб, перелічених в рішенні і саме це майно фактично знаходиться на території відповідача - ТОВ „Федорівка і К”. Оскільки ОСОБА_1 не уповноважений власниками майна на ведення від їх імені справи в суді, то відповідно до ст. 207 ЦПК України суд залишає справу без розгляду у випадку, якщо заяву від імені заінтересованої особи подано особою, яка не має повноважень на ведення справи.
Керуючись ст. 3, 207 ЦПК України, суд,
УХВАЛИВ :
Цивільну справу за позовом ОСОБА_1до Товариства з обмеженою відповідальністю „Федорівка і К” про примусове виконання зобов'язання залишити без розгляду.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Миронець О.К.
- Номер: 2-р/242/1/16
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-25/09
- Суд: Селидівський міський суд Донецької області
- Суддя: Миронець Олена Костянтинівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 21.04.2016
- Дата етапу: 25.04.2016
- Номер: 2-во/464/26/25
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-25/09
- Суд: Сихівський районний суд м. Львова
- Суддя: Миронець Олена Костянтинівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 28.03.2025
- Дата етапу: 28.03.2025
- Номер: 2-во/464/26/25
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-25/09
- Суд: Сихівський районний суд м. Львова
- Суддя: Миронець Олена Костянтинівна
- Результати справи: виправлення описок та арифметичних помилок у судовому рішенні
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 28.03.2025
- Дата етапу: 31.03.2025