Судове рішення #3900958

                                                                 

 

 

                                                                                                                       

                                                                                                              Справа  № 2-39

                                                                                                                            2009  року

У Х В А Л А

про видачу дубліката виконавчого листа

 

       27 січня 2009 року                                             

          Городищенський районний суд м. Городище у складі: судді Голосія А.В., при секретарі Горідько Г.О. розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про видачу дубліката виконавчого листа, заінтересована особа - Державна виконавча служба Городищенського району.

 

ВСТАНОВИВ :

         ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про видачу дубліката виконавчого листа.

         Рішенням Городищенського районного суду від 22.09.2006 року задоволено позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання їхнього неповнолітнього сина ОСОБА_3. Заявниці було видано виконавчий лист по вищезазначеному рішенні, який вона надала до державної виконавчої служби у Городищенському районі. Проте її повідомили, що у  виконавчій службі виконавчий лист не зареєстрований.

         У судовому засіданні заявниця доводи заяви підтримала посилаючись на обставини викладені в заяві та просить видати їй дублікат виконавчого листа по вищезазначеному рішенні.

         Державний виконавець не заперечує щодо задоволення заявлених вимог.

         Суд вивчивши матеріали справи, вислухавши учасників процесу приходить до висновку, що дане клопотання підлягає до задоволення з наступних підстав.

          Відповідно до ч.1 ст. 370 ЦПК України замість втраченого оригіналу виконавчого листа суд, який  видав виконавчий лист, має право за заявою стягувача або поданням державного виконавця видати його дублікат.

          За таких обставин суд вважає за необхідне видати дублікат виконавчого листа, оскільки його оригінал дійсно втрачено, рішення не виконується і не втратило своєї законної сили.

         Виходячи з наведеного, керуючись   ст. 370 ЦПК  України,-

 

УХВАЛИВ   

       

         Заяву ОСОБА_1 задоволити.

         Видати ОСОБА_1 дублікат виконавчого листа відповідно до рішення Городищенського районного суду від 22.09.2006 року у цивільній справі за її позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини.

        Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Черкаського апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5- денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги.

        

 

          Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація