Справа № 3-17
2009року
П О С Т А Н О В А
23.01. 2009 року. м. Городище
Суддя Городищенського районного суду Голосій А.В., розглянувши матеріали, які надійшли з відділення ДАІ у Городищенському районі при УДАІ УМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності за скоєння правопорушення, передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення ОСОБА_1, 25.04.1985 року народження, українки, громадянки України, не працюючої, жительки АДРЕСА_1,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 26.12.2008 року, о 15 годині 30 хвилин по вул. Комарова м. Городище Городищенського району, керуючи автомобілем Fiat doblo д\н НОМЕР_1 не впевнилась, що рух буде безпечним скоїла зіткнення з воротами автогаража.
ОСОБА_1 особисто взяла участь у судовому засіданні, їй було роз”яснено її права передбачені ст. 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення та заслухано її пояснення щодо скоєння адмінправопорушення, із якого вбачається, що вона дійсно 26.12.2008 року, о 15 годині 30 хвилин по вул. Комарова м. Городище Городищенського району, керуючи автомобілем Fiat doblo д\н НОМЕР_2 не впевнилась, що рух буде безпечним скоїла зіткнення х воротами авто гаража.
На підставі ст. 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення, судом було встановлено обставини, що підлягають з”ясуванню при розгляді справи про адміністративне правопорушення , а саме факт вчинення адміністративного правопорушення, винність особи у його вчиненні .
Згідно ст. 33 Кодексу України про адміністративні правопорушення, при накладенні стягнення , враховується характер вчиненого правопорушення , особа порушника, ступінь його вини , майновий стан, обставини, що пом”якшують і обтяжують відповідальність ОСОБА_1
Обставинами , що пом”якшують відповідальність за адміністративне правопорушення ОСОБА_1 є щире розкаяння винної.
Обставин справи, які обтяжують відповідальність, суд не вбачає.
Зважаючи на вищевикладене, беручи до уваги характер вчиненого правопорушення, те що він вперше притягується до адміністративної відповідальності, керуючись ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1
піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в сумі 340 грн.
в прибуток держави на р/р 31116106700011 держбюджет, код
платежу 21081100, код одержувача 22809201, МФО 854018.
Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.
Суддя: