Справа №- 2-о-9/2009р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 січня 2009 року Жидачівський районний суд Львівської області в складі головуючого-судді Сидорака Б.Г.
при секретарі Кузишин М.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у місті Жидачеві розглянув цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про надання права на шлюб ,-
встановив:
Заявник ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження звернувся в суд із заявою про надання права на шлюб з неповнолітньою ОСОБА_2. В обгрунтування заявлених вимог покликається на те, що відділ РАЦСу Жидачівського РУЮ відмовив йому та ОСОБА_2. у прийнятті заяви про реєстрацію шлюбу, так як він не досяг шлюбного віку. В даний час ОСОБА_2 вагітна (30 тиждень) та перебуває на обліку у жіночій консультації Жидачівської ЦРЛ з приводу вагітності, тому, поскільки він любить матір майбутньої дитини і має намір створити сім»ю, заявник просить надати йому право на шлюб, так як це відповідатиме його інтересам.
Заявник Мрака Р.Б. в судовому засіданні заявлені вимоги підтримав, покликаючись на обставини викладені в позовній заяві.
Представники заінтересованих осіб відділу РАЦСу Жидачівського РУЮ ОСОБА_4., органу опіки та піклування Жидачівського РДА ОСОБА_3., заінтересовані особи - батьки заявника ОСОБА_1. та ОСОБА_5., заінтересована особа ОСОБА_2 - вважають, що заяву слід задоволити, поскільки наречена вагітна та заявник хоче зареєструвати шлюб в інтересах своїх та майбутньої дитини.
Згідно ст. 22 СК України шлюбний вік для чоловіків встановлений у вісімнадцять років. Відповідно до ст.23 СК України право на шлюб мають особи, які досягли шлюбного віку. За заявою особи, яка досягла 14 років, за рішенням суду їй може бути надане право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам.
Заявник народився ІНФОРМАЦІЯ_1 року досягне шлюбного віку лише 10 березня 2010 року Відповідно до медичної довідки №85 виданої Жидачівською районною лікарнею 17.11.2008 р. вбачається, що наречена заявника ОСОБА_2. станом на зазначене число перебуває на 20-21 тижні вагітності, а на час розгляду справи в суді - на 30 тижні вагітності. З врахуванням даних обставин суд вважає, що укладення шлюбу відповідатиме інтересам заявника, тому його заява підлягає до задоволення.
Керуючись ст.ст. 213- 215, ч.3 ст. 234 ЦПК України, ст. ст. 22,23 Сімейного Кодексу України суд, -
вирішив:
Заяву задоволити.
Надати ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження право на шлюб з ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження.
Заяву на апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Львівської області через Жидачівський районний суд.
Головуючий-суддя: підпис
Копія відповідає оригіналу:
Суддя Жидачівського районного суду : Сидорак Б.Г.
Примітка: оригінал рішення знаходиться в матеріалах
цивільної справи № 2-о-9/08 р.в Жидачівському районному суді.
- Номер: 22-ц/790/2277/18
- Опис: апеляційна скарга по справі за заявою Андріївської сільської Ради про визнання спадщини відумерлою, за участю зацікавленої особи - Великобурлуцької районної державної адміністрації
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 2-о-9/2009
- Суд: Апеляційний суд Харківської області
- Суддя: Сидорак Б.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.03.2018
- Дата етапу: 13.03.2018
- Номер: 22-ц/790/2459/18
- Опис: за заявою Андріївської сільської Ради про визнання спадщини відумерлою, за участю зацікавленої особи - Великобурлуцької районної державної адміністрації
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 2-о-9/2009
- Суд: Апеляційний суд Харківської області
- Суддя: Сидорак Б.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 21.03.2018
- Дата етапу: 21.03.2018