Судове рішення #38905
4/264ад

ЛУГАНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД

м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2

____________________________________________________________________________________У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження в адміністративній справі

17.07.2006 року                                                Справа № 4/264ад


Суддя Луганського апеляційного господарського суду Бородіна Л.І.

розглянув матеріали

апеляційної скарги                                  Луганського обласного відділення Фонду

соціального захисту інвалідів, м.Луганськ

на постанову                                                  

господарського суду                          Луганської області

від                                                       20.06.2006

у справі                                                   № 4/264ад (суддя Батюк Г.М.)


за позовом                                         Луганського обласного відділення Фонду

соціального захисту інвалідів, м.Луганськ

до відповідача                                        Сільськогосподарського товариства з

обмеженою відповідальністю „Україна”,

с.Бунчуківка Білокуракінського району

Луганської області


про                                                       стягнення 17220 грн. 00 коп.


В С Т А Н О В И В :

До Луганського апеляційного господарського суду надійшла апеляційна скарга Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, м.Луганськ № 03-01/2701 від 07.07.2006 на постанову господарського суду Луганської області від 20.06.2006 у справі № 4/264ад.

          На підставі викладеного, суд  визнає апеляційну скаргу такою, що відповідає вимогам ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України, а подані матеріали достатніми для відкриття апеляційного провадження в адміністративній справі.

Розпорядженням голови Луганського апеляційного господарського суду від 12.07.2006 для розгляду апеляційної скарги Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, м.Луганськ № 03-01/2701 від 07.07.2006 на постанову господарського суду Луганської області від 20.06.2006 у справі № 4/264ад, керуючись ст.28 Закону України "Про судоустрій України", призначено судову колегію у складі: Бородіна Л.І. –суддя –головуючий, судді –   Журавльова Л.І., Якушенко Р.Є.

Керуючись ст.ст.187, 189, 190 Кодексу адміністративного судочинства України, Луганський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів

У Х В А Л И В :

1.          Відкрити апеляційне провадження у справі.


2.          Розпочати підготовку справи до апеляційного розгляду.


3.          Направити сторонам копії ухвали, інформації про їх права та обов’язки; відповідачу - копію заяви про апеляційне оскарження № 03-01/2504 від 21.06.2006, копію апеляційної скарги № 03-01/2701 від 07.07.2006.


4.          Запропонувати відповідачу до 27.07.2006 надати Луганському апеляційному господарському суду письмові заперечення проти апеляційної скарги та докази на підтвердження цих заперечень.


5.          Сторонам надати у судове засідання:

позивачу –письмові заперечення на відзив відповідача;


відповідачу –заперечення на апеляційну скаргу надіслати позивачу, докази направлення (вручення) (поштову квитанцію, тощо).



Суддя - доповідач                                                    Л.І.Бородіна


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація