Справа № 570/2246/14-а
номер провадження 2-а/570/87/2014
У Х В А Л А
19 травня 2014 року м.Рівне
Суддя Рівненського районного суду Рівненської області (як адміністративного суду) Коробов С.О. перевіривши виконання вимог ст.ст. 104-106 КАС України по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління ДАІ при ГУМВС України у Волинській області про скасування постанови серії АА2 від 02.11.2013 року,
в с т а н о в и в :
15.05.2014 подано адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління ДАІ при ГУМВС України у Волинській області про скасування постанови серії АА2 від 02.11.2013 року.
Позовна заява не відповідає вимогам ст. 106 КАС України.
В порушення вимог ч.3 ст. 106 за подання позовної заяви не сплачено судового збору.
КАС України передбачає сплату заявником судового збору. Так, згідно ч.1 ст.89 КАСУ особа, яка звертається до адміністративного суду із позовною заявою … повинна сплатити судовий збір. Розмір судового збору визначається Законом України "Про судовий збір" від 1 листопада 2011 року. Відповідно до змін внесених у вказаний Закон згідно із Законом №590-VII від 19.09.2013 року, який набрав чинності 23.10.2013 року розмір судового збору становить 0,06 розміру мінімальної заробітної плати станом на 1 січня 2014 року = 73 гривні 08 копійок.
У зв”язку з тим, що реквізити заяви не додержані, суддя згідно ч.1 ст.108 КАС України постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху та надає позивачу строк для виправлення недоліків.
Якщо позивач виконає зазначені вимоги, позовна заява буде вважатися поданою у день первинного її подання до суду. Інакше адміністративний позов повертається позивачеві.
На підставі наведеного, керуючись ч.1 ст.108 КАС України, суддя
у х в а л и в :
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління ДАІ при ГУМВС України у Волинській області про скасування постанови серії АА2 від 02.11.2013 року – залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків до 28 травня 2014 року.
В разі неусунення до встановленого терміну недоліків, зазначених в ухвалі, позовна заява буде повернута позивачу з усіма додатками до неї.
Ухвала може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву, в апеляційному порядку до Житомирського апеляційного адміністративного суду. Апеляційна скарга подається до Рівненського районного суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Коробов С.О.