Судове рішення #3865662
Великоолександрівський районний суд

Великоолександрівський районний суд

Херсонської області

 

 

СУДОВИЙ НАКАЗ

24 січня 2009  року                                                                    Номер справи 2-н-36/09

 

 Велика Олександрівка

 

Суддя Великоолександрівського районного суду Херсонської області Хомик І.І.

 

 

Розглянувши заяву ЗАТ КБ “ПриватБанк” до ОСОБА_1

 

про стягнення кредитної заборгованості

 

відповідно до  ст.ст. 3, 95, 96, 98 ЦПК України, ст.ст.  526, 527, 530, 1050, 1054  ЦК України 

 

 

НАКАЗУЮ:

    

1. Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, АДРЕСА_1, ідентифікаційний код НОМЕР_1

 

на користь   ЗАТ КБ “ПриватБанк”, 49094, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна перемоги,50, код ЄДРПОУ 14360570, рах.№ 29092829003111 (для погашення заборгованості), рах. № 64993919400001 (для відшкодування судових витрат), МФО №305299 кредитної заборгованості в сумі 12 286 грн. 35 коп. (дванадцять тисяч двісті вісімдесят шість гривень 35 коп.) 

 

2.   Стягнути з боржника на користь стягувача сімдесят шість гривень 43 коп.

76 грн. 43 коп. судових витрат, що були останнім сплачені при подачі заяви.

 

     3. Стягнути з боржника на користь держави судовий збір_____   грн. ____ коп.

         4.  Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

 

 

         Суддя                                                                                                                  І.І.Хомик

 

 

              Згідно зі статтею 104 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якої скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України).

  • Номер: 6/458/13/2022
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-Н-36/09
  • Суд: Турківський районний суд Львівської області
  • Суддя: Хомик І.І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.05.2022
  • Дата етапу: 31.05.2022
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація