копія
Справа № 10/2-95/2008 року Головуючий в 1-ій інстанції Курнос С.О.
Категорія: ст.163-3 КУпАП
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
05 січня 2009 року Суддя судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Хмельницької області Дуфнік Л.М., розглянувши справу про адміністративне правопорушення за скаргою начальника Летичівської міжрайонної державної податкової інспекціїОСОБА_1. на постанову судді Летичівського районного суду від 16 грудня 2008 року, -
в с т а н о в и в:
18 листопада 2008 року начальником відділу податкового контролю фізичних осіб Летичівської МДПІ ОСОБА_3. було складено протокол про адміністративне правопорушення, згідно з яким при перевірці СЗАТ „Летичівський райагробуд” головний бухгалтер ОСОБА_2 не виконала законних вимог посадових осіб Летичівської МДПІ і не допустила їх до проведення планової виїзної перевірки відповідно до направлення від 18.11.2008 року №136, наказу від 17.11.2008 року № 283, чим порушила ст. 11 Закону України «Про державну податкову службу в Україні».
Постановою судді Летичівського районного суду від 16 грудня 2008 року провадження по справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.163-3 ч.1 КУпАП, щодо ОСОБА_2, 1972 року народження, жительки АДРЕСА_1головного бухгалтера СЗАТ «Летичівський райагробуд», закрито в зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.
На дану постанову 26 грудня 2008 року начальник Летичівської МДПІ ОСОБА_1. подав скаргу, в якій просить скасувати постанову районного суду як незаконну та притягнути ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності за ст.163-3 ч.1 КУпАП.
Вказана скарга підлягає поверненню особі, яка її подала, без розгляду.
Відповідно до ч.2 ст.294 КУпАП постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора, подані після закінчення цього строку, повертаються апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.
З врахуванням викладеного, орган, який склав протокол про адміністративне правопорушення, не є суб'єктом апеляційного оскарження постанови судді по справі про адміністративне правопорушення.
Керуючись ст.294 КУпАП, -
п о с т а н о в и в:
Апеляційну скаргу начальника Летичівської МДПІ на постанову судді Летичівського районного суду від 16 грудня 2008 року щодо ОСОБА_2 повернути особі, яка її подала, тобто начальнику Летичівської МДПІ.
Постанова є остаточною і оскарженню не підлягає.
Суддя /підпис/
Копія вірна:
Суддя апеляційного суду Хмельницької області Л.М.Дуфнік