ГОСПОДАРСЬКИЙ |
| ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ |
УХВАЛА
11.01.07 Справа № 7/594ад.
Суддя Василенко Т.А. розглянувши матеріали заяви комунального підприємства «Житлосервіс «Ритм»по справі 7/594а за позовом
Прокурора м. Сєвєродонецька Луганської області в інтересах держави в особі управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області, м. Сєвєродонецьк Луганської області
до Комунального підприємства "Житлосервіс "Ритм", м. Сєвєродонецьк Луганської області
про стягнення 41421 грн. 53 коп.
без виклику представників сторін
в с т а н о в и в:
Відповідач з заявою про розстрочку виконання рішення суду № б/н від 11.01.2007р.звернувся до Господарського суду Луганської області , в якій просить суд розстрочити строком на 5 років(починаючи з 01 січня 2007р.по 01 січня 2012р. зі сплатою щомісячно суми 690,36грн., відповідно до розрахунків) виконання постанови суду по справі № 7/594ад від 14.12.2006, якою постановлено стягнути з відповідача на користь позивача –Управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області , недоїмку у сумі 21260 грн. 45 коп., фінансову санкцію у сумі 15487 грн 20коп.та сумі 4673 грн.88 коп.,
Оскільки згідно з чинним законодавством питання про відстрочку або розстрочку виконання рішення потрібно розглядати за участю сторін, то вказану заяву необхідно призначити до слухання у засіданні суду.
Керуючись ст.ст. 165, 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
у х в а л и в :
1.Призначити до розгляду заяву в засіданні суду на 18.01.2007 о 11 год. 10 хв..
2.Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду, кабінет № 326.
3.Зобов’язати
відповідача уточнити прохальну частину заяви відповідно до вимог ст. 263 КАС України; подати документальне підтвердження заявленої вимоги щодо наявності виняткового випадку для надання розстрочки виконання рішення (постанови); вказати конкретні обставини, що ускладнюють виконання рішення (постанови) суду; при наявності - докази часткового погашення боргу /при наявності/.
позивача –подати письмові пояснення на заяву відповідача, при наявності заперечень - документальне та нормативно-правове обґрунтування; докази часткового погашення боргу /при наявності/.
Явка представників сторін в судове засідання обов’язкова.
Суддя Т.А.Василенко