Судове рішення #3845149

Справа № 2-164/08р.

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

 25 січня  2008р.    Октябрський райсуд м. Полтави у складі:

головуючого - судді Пилипчук Л.І.,

при секретарі - Ларіній М. П.,

за участю  відповідачки ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Полтаві справу за позовом

Мазуні на ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу, -

встановив:

Позивачка 4.06.2007р. звернулася в суд з позовом до відповідача про розірвання шлюбу,  посилаючись на припинення сімейно-шлюбних відносин по причині сварок ьп непорозумінь на побутовому грунті з жовтня 2005р. У судове засідання не з»явився,  направила суду заяву з проханням розглядати справу за Іого відсутності та розірвати шлюб.

Відповідачка позов визнала,  на розірвання шлюбу згодна.

Заслухавши пояснення відповідачки,  дослідивши письмові докази,  суд приходить до висновку про задоволення позову у попередньому засіданні з наступних підстав.

Встановлено,  що сторони у шлюбі з 25.06.1976р. Для обох шлюб перший. Дочка повнолітня. Побутові сварки,  відсутність взаєморозуміння привели втрати взаємних почуттів та припинення сімейно-шлюбних відносин близько трьох років назад. Подальше збереження шлюбу,  який носить формальний характер,  - суперечить інтересам кожної сторони ,    тому суд визнає необхідним шлюб розірвати.

Спір про майно не заявлений.

Керуючись  ст.  ст.  110-112 СК України,   ст.  ст.  10,  60,  209,  212-215,  218 ЦПК України,  суд, -

вирішив:

Шлюб,  зареєстрований 25.06.1976р. у Полтавському міському відділі РАЦС,  актовий запис №1094,  між ОСОБА_3 і ОСОБА_1 (дошлюбне прізвище Науменко) - розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути із ОСОБА_3 17грн. судового збору на користь держави,  ОСОБА_1 від сплати судового збору звільнити.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Полтавської області через районний суд шляхом подання протягом 10 днів заяви про апеляційне оскарження та послідуючого подання протягом 20 днів апеляційної скарги.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви про апеляційне оскарження,  якщо така заява не буде подана.

  • Номер: 6/467/25/19
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-164/08
  • Суд: Арбузинський районний суд Миколаївської області
  • Суддя: Пилипчук Л.І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 23.05.2019
  • Дата етапу: 29.05.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація