Судове рішення #3838531

                                                                                       

                                                                                                Справа № 2-371/09р.





                                                        Р І Ш Е Н Н Я

                             

                                   І М ‘ Я М                         У К Р А Ї Н И

     

    27 січня  2008  року Первомайський міськрайонний суд Харківської області  у складі головуючого судді - Страхової І.П., при секретарі - Лисенко Л.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Первомайському Харківської області справу за позовом ОСОБА_1  до ОСОБА_2  про  зміну розміру стягуваних  аліментів ,-


                                                В С Т А Н О В И В :

Позивачка просить задовольнити позов, посилаючись на докази:

    Згідно рішення суду відповідач  був зобов’язаний до сплати аліментів на користь позивачки на утримання  сина   ІНФОРМАЦІЯ_1    в розмірі – 1/4 частини  всіх видів заробітку, але не  менше  Ѕ частини неоподатковуваного мінімуму до повноліття дитини. Просить  збільшити  мінімальний розмір  аліментів  з Ѕ  частини неоподатковуваного мінімуму до 30%  прожиткового  мінімуму  на дитину відповідного віку.

    Відповідач проти позову не заперечує.

    Суд вважає встановленими наступні  факти і  відповідні їм правовідносини.

    Постановою судді   ІНФОРМАЦІЯ_2   НОМЕР_1  від ІНФОРМАЦІЯ_3   з відповідача  на користь позивачки  на утримання сина ІНФОРМАЦІЯ_1  стягнуто аліменти у розмірі – 1/4 частини всіх видів заробітку, але не менше ніж Ѕ частини неоподатковуваного   мінімуму до досягнення  дитиною повноліття.

22.09.2005 року був прийнятий Закон України ”Про внесення змін до Сімейного кодексу України, щодо збільшення розміру  аліментів на дітей”, який набрав чинності з 01.01.2006 року, яким внесено зміни до ст..182 СК України. Згідно ч.2 ст. 182 СК України  мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути менше ніж 30% прожиткового  мінімуму на дитину відповідного віку.

    Вимоги позивачки ґрунтуються на законі, тому підлягають задоволенню в повному обсязі.

    Керуючись ст..3, 4, 10, 11 ГПК України, ст. 182 СК України, -


                                                    В И Р І Ш И В :

Позов задовольнити.

    Збільшити  мінімальний розмір аліментів, стягнутих з ОСОБА_2  на користь позивачки  на утримання сина ІНФОРМАЦІЯ_1  стягнутих згідно   ІНФОРМАЦІЯ_2  від ІНФОРМАЦІЯ_3   до 30% прожиткового  мінімуму для  дитини відповідного віку та стягувати  з ОСОБА_2  на користь позивачки  на утримання сина ІНФОРМАЦІЯ_1     аліменти у розмірі-1/4 частки від всіх видів доходу, але не менше ніж 30% прожиткового  мінімуму для  дитини відповідного віку, щомісяця, починаючи з 04.11.2008 року та до досягнення дитиною повноліття.    

Стягнути з відповідача на користь держави державне мито-08гривень50копійок.

Стягнути з відповідача   на користь Первомайського УДК ГУДКУ в Харківській області, код 24134432, р/р 31217259700019, МФО 851011, банк одержувача  ГУДКУ в  Харківській області  витрати  з інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільних справ  у розмірі у розмірі 07 гривень 50 копійок.

    Заяву про апеляційне  оскарження  рішення суду  може бути  подано  протягом  десяти  днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення  суду подається протягом  двадцяти  днів після подання заяви  про апеляційне  оскарження безпосередньо до апеляційного суду через місцевий суд.



                                                                          Суддя:

  • Номер: 6/155/53/17
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-371/09
  • Суд: Горохівський районний суд Волинської області
  • Суддя: Страхова І.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 21.08.2017
  • Дата етапу: 31.10.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація