Судове рішення #38304172

267/2538/14-ц

2 /267/1445/14


ОКРЕМА УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


13 серпня 2014 року місто Макіївка


Гірницький районний суд м. Макіївки Донецької області у складі:

головуючого судді Помогаєва А.В.

при секретарі Шуляк О.В.

за участі:

позивача ОСОБА_1

представників відповідача Прийменко І.Л., Абрамової З.Ю.

представників третьої особи ОСОБА_4, ОСОБА_5

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Другого державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Донецькій області, третя особа без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_6, про поновлення на роботі,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням суду від 13 серпня 2014 року частково задоволено позовні вимоги ОСОБА_1. Відповідача зобов'язано поновити позивача на посаді диспетчера пожежно-рятувального відділення 12 державної аварійно-рятувальної частини з обслуговування об'єктів і територій 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Донецькій області з 01.04.2014 року; стягнуто середній заробіток за час вимушеного прогулу в сумі 8708,70 грн.; стягнуто відшкодування моральної шкоди в сумі 1000 грн.

Під час судового розгляду представником відповідача заявлено клопотання про винесення окремої ухвали за фактом виявлених під час розгляду справи порушень чинного законодавства з боку начальника Макіївського міського управління Головного управління ДСНС України в Донецькій області Мартиняк А.М. В обґрунтування клопотання посилався на наявність зловживань збоку зазначеної посадової особи, що пов'язані з особистою заінтересованістю в призначенні позивача на посаду.

Відповідно до ст. 211 ЦПК України, суд, виявивши під час розгляду справи порушення закону і

встановивши причини та умови, що сприяли вчиненню порушення, може постановити окрему ухвалу і направити її відповідним особам чи органам для вжиття заходів щодо усунення цих причин та умов. Про вжиті заходи протягом місяця з дня надходження окремої ухвали повинно бути повідомлено суд, який постановив окрему ухвалу.

Заслухавши пояснення сторін та свідків, суд дійшов до висновку, що порушення трудових прав позивача стало наслідком неналежної організації роботи з кадрами у Макіївському міському управлінні Головного управління ДСНС України в Донецькій області та Другому державного пожежно-рятувальному загоні Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Донецькій області.

У зв'язку з викладеним, керуючись ст. ст. 208, 211 ЦПК України суд,

УХВАЛИВ:

Довести до відома Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Донецькій області факт порушення законодавства про працю посадовими особами Макіївського міського управління та Другого державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Донецькій області, що призвело до незаконного звільнення ОСОБА_1.

Запропонувати начальнику Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Донецькій області розглянути питання притягнення до відповідальності посадових осіб, винних у виявлених порушеннях.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, а у разі оскарження - за результатами апеляційного розгляду. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Апеляційного суду Донецької області через Гірницький районний суд м. Макіївки протягом п'яти днів з дня її проголошення.

Суддя А.В. Помогаєв



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація