Справа № 246/813/14-ц
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
29 липня 2014 року Тельманівський районний суд Донецької області
у складі: головуючого судді Ковальова І.П
при секретарі Сокирко І.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Тельманове справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа - Управління пенсійного фонду України в Тельманівському районі про встановлення факту який має юридичне значення,
В С Т А Н О В И В:
21 липня 2014 року ОСОБА_1 звернулася до Тельманівського районного суду з заявою про встановлення факту належності їй правовстановлюючого документу, а саме трудової книжки від 30 вересня 1976 року. Заяву мотивовано тим, що ОСОБА_1 не має змоги оформити пенсію за віком внаслідок допущеної у трудовій книжці помилки та виправлення помилки у складовому її імені, а саме по батькові. Допущена помилка та її виправлення у складовому її імені, а саме по батькові, не відповідають даним, які зазначені у паспорті серія НОМЕР_1, виданого 30 червня 1997 року Тельманівським РВ УМВС України в Донецькій області.
В судове засідання заявниця ОСОБА_1 та її представник не з'явилися, надали заяви про розгляд справи за їх відсутності, на задоволенні вимог наполягають.
Представник заінтересованої особи - Управління пенсійного фонду в Тельманівському районі Донецької області в судове засідання не з'явився, надав заяву про розгляд справи за його відсутності, проти вимог ОСОБА_1 не заперечував.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню.
Згідно копії паспорта серія НОМЕР_1, виданого 30 червня 1997 року Тельманівським РВ УМВС України в Донецькій області, ім'я заявниці складається безпосередньо з імені - ОСОБА_1, прізвища - ОСОБА_1, по батькові - ОСОБА_1. Дата народження - ІНФОРМАЦІЯ_1. Місце народження - селище Н-База Добрянського району Пермської області.
За копією трудової книжки, виданої 30 вересня 1976 року виправлення по батькові заявниці не затверджено відповідним чином та не надають можливості з достовірністю стверджувати про відповідність по батькові даним її паспорту. В трудовій книжці містяться відомості про прізвище заявниці до шлюбу - ОСОБА_1 та після шлюбу - ОСОБА_1 з посиланням на свідоцтво про укладення шлюбу серії НОМЕР_2 від 17.06.1978 року. Також, в трудовій книжці містяться дані про дату її народження - ІНФОРМАЦІЯ_1
За копією свідоцтва про укладення шлюбу серії НОМЕР_2, виданого 17.06.1978 року Гранітненською сількою радою Тельманівського району Донецької області за записом № 23, 17 червня 1978 року укладено шлюбу між ОСОБА_4 та ОСОБА_1, яка народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 в селищі Н-База Добрянського району Пермської області. Прізвище ОСОБА_1 після укладення шлюбу - ОСОБА_1.
Відповідно ст. 256 ч. 1 п. 6 ЦПК України, суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім'я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігається з ім'ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.
Враховуючи обставини справи, те, що встановлення факту належності правовстановлюючого документу має юридичне значення для заявниці, виходячи з обставин справи і наданих доказів, суд вважає можливим встановити факт того, що трудова книжка від 30 вересня 1976 року належить - ОСОБА_1.
Керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 82, 88, 174, 212, 256, 259 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В:
Заяву ОСОБА_1, заінтересована особа: Управління пенсійного фонду України в Тельманівському районі про встановлення факту належності правовстановлюючого документу задовольнити.
Встановити факт, що трудова книжка від 30 вересня 1976 року, яка видана на ім'я ОСОБА_1 належить - ОСОБА_1, яка народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 в селищі Н-База Добрянського району Пермської області.
Стягнути з ОСОБА_1 в дохід державного бюджету судовий збір у розмірі 121 гривні 80 копійок.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана апеляційному суду Донецької області через Тельманівський районний суд протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя