Судове рішення #3829372

Справа № 2-737/08

УХВАЛА

31 січня 2008 року Малиновський районний суд м.  Одеси у складі:

головуючого судді - Погорєлової C.O.

при секретарі     - Холод О.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.  Одесі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_13вернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

Сторони у судове засідання призначене на 10.12.2007 року не з'явились,  про дату,  час і місце судового засідання повідомлялися в установленому законом порядку.

На 25.12.2007 року сторони повторно у судове засідання не з'явився,  про дату,  час і місце судового засідання повідомлялися в установленому законом порядку,  про причини неявки суд не повідомили.

У судове засідання призначене на 31.01.2008 року сторони знову не з'явилися,  про дату,  час і місце судового засідання повідомлялися в установленому законом порядку,  про причини своєї неявки суд не повідомили. Позивачка заяви про розгляд справи за її відсутністю до суду не подавала.

Таким чином суд вважає,  що сторони не з'явилися до суду без поважних причин.

Відповідно до вимог ч.3  ст. 169,  п.3 ч.1  ст. 207 ЦПК України,  суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду,  якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки,  якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутністю.

Керуючись  ст.  77 ч. 2,   ст. 169 ч.3,   ст. 207 ч.1 п.3,   ст.  207 ч.2 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання протягом 10 днів апеляційної скарги,  або в порядку ч.4  ст. 295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація