Судове рішення #38292835

Справа № 2-а-469/12

Провадження № 2-а/427/149/13

ПОСТАНОВА

01.07.2013 року ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)


Свердловський міський суд Луганської області у складі:

головуючого судді Бабенко С.Ш.,

при секретарі Пархоменко Є.В.,


розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду міста Свердловська Луганської області адміністративну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Луганській області (третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, Управління Пенсійного Фонду України в м.Свердловську Луганської області) про визнання незаконною постанови державного виконавця Підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Луганській області про закінчення виконавчого провадження, -


в с т а н о в и в :

У зв'язку з необхідністю обґрунтування доводів сторін та значного часу для цього, суд вважає за необхідне проголосити вступну та резолютивну частину постанови.

Керуючись ст.ст.6-17,158-163,186,254-255 КАС України, суд


п о с т а н о в и в :


У задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 до Підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Луганській області про визнання незаконною постанови державного виконавця Підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Луганській області від 23.12.2009р. відмовити за необґрунтованістю.

Постанова суду у повному обсязі буде складена упродовж 5 днів з дня закінчення розгляду справи.

Апеляційна скарга на постанову суду подається через суд першої інстанції до Донецького апеляційного адміністративного суду протягом десяти днів з дня її проголошення. Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова суду, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.



Головуючий С.Ш.Бабенко


  • Номер: 8-а/369/1/17
  • Опис: перегляд постанови суду в адміністративній справі за нововиявленими обставинами
  • Тип справи: на заяву про перегляд постанови (ухвали) в адміністративних справах за нововиявленими обставинами
  • Номер справи: 2-а-469/12
  • Суд: Києво-Святошинський районний суд Київської області
  • Суддя: Бабенко С.Ш.
  • Результати справи: залишено без змін
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 24.05.2016
  • Дата етапу: 26.09.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація