245/1091/13-ц
У Х В А Л А
про відновлення провадження у справі
11 серпня 2014 року Старобешівський районний суд Донецької області у складі:
головуючого-судді Дмитрієва О.Ф.
при секретарі Гавриленко Л.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт.Старобешеве цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виключення запису як батька із актового запису про народження дитини,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2 про виключення запису як батька із актового запису про народження дитини.
Ухвалою суду від 24.01.2014 року провадження у справі зупинено до проведення молекулярно-генетичної експертизи.
11.08.2014 року справу повернуто до суду з висновком експертизи.
Відповідно до ст.204 ЦПК України провадження у справі відновлюється ухвалою суду за заявою особи, яка бере участь у справі, або з ініціативи суду після усунення обставини, що викликали його зупинення.
Оскільки обставини, що викликали зупинення провадження у даній цивільній справі відпали, суд вважає за необхідне провадження у справі відновити.
Керуючись ст.204 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Відновити провадження у цивільній справі №245/1091/13-ц за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про виключення запису як батька із актового запису про народження дитини.
Призначити судове засідання на 21.08.2014 року на 08 годину 15 хвилин.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
11.08.2014