Справа № 609/1061/14-п
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"06" серпня 2014 р. Суддя Шумського районного суду Тернопільської області
Ящук Т.М. , розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення , які надійшли від Шумського РВ УМВСУ в Тернопільській області , про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, що проживає в АДРЕСА_1 , не працює ,
за ч.1 ст.173-2 КУпАП
в с т а н о в и в :
Гр. ОСОБА_2 04 серпня 2014 року приблизно о 19.00 год ., перебуваючи в стані алкогольного сп»яніння , вчинив психологічний тиск у сім»ї відносно своєї дружини , ображав її нецензурними словами в житловому будинку в с. Великі Дедеркали Шумського району , чим вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.173-2 КУпАП.
Згідно пояснень, даних в протоколі та під час розгляду справи гр. ОСОБА_2 , вину свою у вчиненні правопорушення визнав повністю та пояснив, що дійсно посварився із своєю дружиною , розкаюється у вчиненому .
Вина гр. ОСОБА_2 у вчиненні правопорушення також стверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ТЕ № 012511 від 05.08.2014 року, поясненнями.
Таким чином своїми діями гр. ОСОБА_2 вчинив правопорушення, що передбачене ч.1 ст.173-2 КУпАП.
При призначенні адміністративного стягнення враховується характер вчиненого, особа гр. ОСОБА_2 , який вперше притягується до відповідальності , щиро розкаявся у вчиненому , а тому його слід піддати адміністративному стягненню у виді штрафу.
Керуючись ст.ст.,33,280,283 КпАП України,
п о с т а н о в и в:
Визнати винним гр. ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП та піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу у сумі 60 грн. в дохід держави.
У відповідності до ч. 2 ст. 308 КУпАП у порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення стягнути подвійний розмір штрафу , що буде складати 120 грн.
Стягнути із гр. ОСОБА_2 судовий збір в сумі 36.54 грн. в дохід держави .
Постанова може бути оскаржена чи на неї може бути внесено подання прокурора до апеляційного суду Тернопільської області протягом 10 днів з дня її винесення через Шумський районний суд.
Суддя: Т. М. Ящук