Судове рішення #38180054


Справа № 609/1063/14-к

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


"06" серпня 2014 р. Суддя Шумського районного суду Тернопільської області

Ящук Т.М., розглянувши матеріали за поданням Шумського РВ УМВСУ в Тернопільській області про встановлення адміністративного нагляду в порядку п»в» ст. 3 Закону України « Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» відносно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, що народився та проживає в АДРЕСА_1 не одруженого, не працює, раніше судимого вироком Шумського районного суду від 21 жовтня 2010 року за ч.2 ст. 185 КК України до 3 р. 6 міс. позбавлення волі , умовно достроково звільненого із місць позбавлення волі постановою Гусятинського районного суду від 19.02.2013 року на строк 1 рік 13 днів.


в с т а н о в и в :


Начальник Шумського РВ УМВСУ в Тернопільській області звернувся до суду із поданням, в якому просить встановити адміністративний нагляд відносно раніше судимого ОСОБА_2 у відповідності до вимог п»в» ст. 3 Закону України « Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі«, з посиланням на те, що останній після звільнення із місць позбавлення волі, незважаючи на попередження про недопустимість вчинення правопорушень, двічі притягувався до адміністративної відповідальності .

Під час розгляду подання представник Шумського РВ УМВСУ в Тернопільській області вимоги подання не підтримав та пояснив, що гр. ОСОБА_2 дійсно після умовно - достроково звільнення із місць позбавлення волі , де він відбував покарання за вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст. 185 КК України , на шлях виправлення не став та систематично вчиняє адміністративні правопорушення, незважаючи на попередження. Однак, на даний час встановлено, що останній був засуджений до позбавлення волі за злочин середньої тяжкості, а тому не підпадає під дію п.»в» ст.. 3 Закону України « Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі«.

Перевіривши матеріали подання, вислухавши пояснення представника Шумського РВ УМВСУ в Тернопільській області, вважаю, що подання не підлягає до задоволення.

У відповідності до п. « в» ст. 3 Закону України « Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» ,адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб:

в) засуджених до позбавлення волі за тяжкі, особливо тяжкі

злочини або засуджених два і більше разів до позбавлення волі за

умисні злочини, якщо вони після відбування покарання або

умовно-дострокового звільнення від відбування покарання,

незважаючи на попередження органів внутрішніх справ, систематично

порушують громадський порядок і права інших громадян, вчиняють

інші правопорушення; ( Пункт "в" статті 3 із змінами, внесеними

згідно із Законом N 1105-IV ( 1105-15 ) від 10.07.2003 ) .


Як вбачається із матеріалів подання, гр. ОСОБА_2 раніше був засуджений до позбавлення волі за злочин, передбачений ч.2 ст. 185 КК України на строк 3 р.6 міс вироком Шумського районного суду від 21.10.2010 року та умовно- достроково звільнений від відбування покарання на строк 1 рік 13 днів на підставі постанови Гусятинського районного суду від 19 лютого 2013 року.

За вказаних обставин , враховуючи , що гр. ОСОБА_2 був засуджений до позбавлення волі вироком Шумського районного суду від 21 жовтня 2010 року до 3 р.6 міс. за злочин середньої тяжкості , вважаю, що він не підпадає під дію п.»в» ст.3 Закону України « Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», а тому в задоволенні подання слід відмовити.

На підставі наведеного, керуючись п.»в» ст. 3 Закону України « Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі»,суддя



У Х В А Л И В :


Відмовити в задоволенні подання Шумського РВ УМВСУ в Тернопільській області про встановлення адміністративного нагляду відносно ОСОБА_2.


Постанова може бути оскаржена чи на неї може бути внесено подання прокурора до апеляційного суду Тернопільської області протягом 10 днів з дня її винесення через Шумський районний суд.








Суддя: Т. М. Ящук



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація