Судове рішення #3810587
Апеляційний суд Кіровоградської області

Апеляційний суд Кіровоградської області

Справа № 22-604 2008                                                      Головуючий у 1 інстанції - Циганаш І.А.

Доповідач - Бубличенко В.П.

УХВАЛА

8 квітня 2008 року колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Кіровоградської області у складі:

головуючої судді     -   Бубличенко В.П.

суддів                             -  Голованя A.M.

Сукач Т.О.

при секретарі               -   Савченко Н.В.

розглянула у відкритому судовому засіданні в М. Кіровограді апеляційну скаргу ОСОБА_1на ухвалу Ленінського районного суду міста Кіровограда від 7 вересня 2007 року і

 

ВСТАНОВИЛА:

 

Ухвалою Ленінського районного суду міста Кіровограда від 7 вересня 2007 року задоволена заява ОСОБА_2та ОСОБА_3про скасування заходів забезпечення позову. Суд зняв арешт з квартири АДРЕСА_1,  накладений ухвалою того ж суду від 14 квітня 2003 року.

ОСОБА_1подав на цю ухвалу апеляційну скаргу,  в якій ставить питання про її скасування через порушення норм процесуального права.

Заслухавши доповідача,  пояснення ОСОБА_1. ,  який просив задовольнити апеляційну скаргу,  дослідивши матеріали справи,  колегія суддів вважає,  що апеляційна скарга підлягає задоволенню з таких підстав.

Відповідно до ч.5  ст. 154 ЦПК України питання про скасування заходів забезпечення позову вирішується в судовому засіданні з повідомленням осіб,  які беруть участь у справі.

З матеріалів справи вбачається,  що питання про скасування заходів забезпечення позову по даній справі вирішено не в судовому засіданні і без повідомлення осіб,  які брали участь у справі.

За таких обставин ухвала суду підлягає скасуванню на підставі п.3 ч.1  ст. 312 ЦПК України з передачею питання про скасування заходів забезпечення позову на новий розгляд до суду першої інстанції.

Керуючись  ст.  ст.  312-315 ЦПК України,  колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Кіровоградської області,  -

 

УХВАЛИЛА:

 

Апеляційну скаргу ОСОБА_1задовольнити.

Ухвалу Ленінського районного суду міста Кіровограда від 7 вересня 2007 року скасувати,  а справу повернути в Ленінський районний суд м.  Кіровограда для вирішення заяви ОСОБА_2та ОСОБА_3про скасування заходів забезпечення позову.

 

2

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і не підлягає оскарженню.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація