Судове рішення #38059540

К/800/36609/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


У Х В А Л А


11 липня 2014 року м. Київ


Суддя Вищого адміністративного суду України Гаманко О.І., перевіривши касаційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Ужгородському районі Закарпатської області на постанову Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 07 жовтня 2013 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 19 травня 2014 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Ужгородському районі Закарпатської області про визнання неправомірним рішення комісії, -

в с т а н о в и в:

Не погоджуючись із зазначеними судовими рішеннями, 03 липня 2014 року відповідач подав до Вищого адміністративного суду України касаційну скаргу.

Відповідно до частини 2 статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України касаційна скарга на судові рішення подається протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом, а в разі складення постанови в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення постанови в повному обсязі.

Згідно з частиною 5 статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України постанова або ухвала суду апеляційної чи касаційної інстанції за наслідками перегляду, постанова Верховного Суду України набирають законної сили з моменту проголошення, а якщо їх було прийнято за наслідками розгляду у письмовому провадженні, - через п'ять днів після направлення їх копій особам, які беруть участь у справі.

Як вбачається з наданої суду копії ухвали Львівського апеляційного адміністративного суду від 19 травня 2014 року, справа в суді апеляційної інстанції переглядалась в порядку письмового провадження, та набрала законної сили через п'ять днів після направлення її копій особам, які беруть участь у справі.

Отже, касаційна скарга подана до Вищого адміністративного суду України з пропуском строку, передбаченого статтею 212 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до вимог частини 4 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України касаційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, встановлених статтею 212 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку.

Оскільки заяви про поновлення пропущеного строку подання касаційної скарги до Вищого адміністративного суду України подано не було, то касаційна скарга підлягає залишенню без руху.

Керуючись статтею 214 Кодексу адміністративного судочинства України,-

у х в а л и в:

1.Касаційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Ужгородському районі Закарпатської області залишити без руху.

2. Роз'яснити Управління Пенсійного фонду України в Ужгородському районі Закарпатської області право звернутися до суду касаційної інстанції з заявою про поновлення строків касаційного оскарження із зазначенням причин пропуску такого строку протягом тридцяти днів з моменту отримання даної ухвали.

3.Попередити, що невиконання вимог ст. 214 Кодексу адміністративного судочинства України є підставою для відмови у відкритті касаційного провадження.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.І. Гаманко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація