Судове рішення #3804305
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

      ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

      У Х В А Л А

          "22" грудня 2008 р.                                                                      Справа 

 

Господарський суд Чернівецької області у складі головуючого судді Гушилик С.М., розглянувши у відкритому судовому адміністративний позов

 

Прокурора Шевченківського району м.Чернівці в інтересах держави в особі Головної державної інспекції на автомобільному транспорті Міністерства транспорту та зв'язку України від імені та за дорученням якої діє територіальне управління Головавтотрансінспекції у Чернівецькій області

 

до приватного підприємця ОСОБА_1 м.Чернівці

 

про стягнення  штрафних санкцій в сумі 1020 грн.

 

за участю представників:

Від позивача -Сербенюк С.А. - гол. спеціаліст ( дов. від 15.02.2008р.)

 

Від відповідача -ОСОБА_2 - представник

В засіданні приймав участь прокурор відділу облпрокуратури -Пацарен В.Я.

 

СУТЬ СПОРУ: Прокурор Шевченківського району м.Чернівці звернувся з позовом в інтересах держави в особі Головної державної інспекції на автомобільному транспорті Міністерства транспорту та зв'язку України від імені та за дорученням якої діє територіальне управління Головавтотрансінспекції у Чернівецькій області до приватного підприємця ОСОБА_1 м.Чернівці про стягнення  штрафних санкцій в сумі 1020 грн.

В обґрунтування своїх вимог прокурор посилається на те, що в результаті рейдової перевірки транспортного засобу, який належить приватному підприємцю ОСОБА_1, що використовувався водієм Кубаленко Р.Є., для пасажирських перевезень, було виявлено порушення вимог ст.60 Закону України “Про автомобільний транспорт”, а саме: перевезення пасажирів без наявності ліцензійної картки, та складено акт перевірки № 065252 від 15.04.2008р. На підставі вказаного акту було винесено постанову про застосування фінансових санкцій за № 044503 від 27.05.2008р. в розмірі 510 грн. Аналогічне порушення було виявлено і під час іншої перевірки транспортного засобу, який належить приватному підприємцю ОСОБА_1, що використовувався водієм ОСОБА_3 по факту порушення складено акт перевірки № 065170 від 18.04.2008р. На підставі вказаного акту було винесено постанову про застосування фінансових санкцій за № 044512 від 27.05.2008р. в розмірі 510 грн. Вказані постанови відповідачем не оскаржені та не виконані.

Ухвалою суду від 01.12.2008 року відкрито провадження у справі та судове засідання призначено на 22.12.2008 року.

Представник відповідача письмового пояснення на позов не надав, але в судовому засіданні позовні вимоги визнав, при цьому він надав докази того, що в листопаді 2008 року повністю погасив вказані фінансові санкції.

До початку судового засідання 22.12.2008 року позивач звернувся з заявою про відмову від позову, прокурор проти поданої заяви не заперечує. Підстав для відмови в задоволенні заяви суд не вбачає.

Заслухавши представників сторін та прокурора, розглянувши матеріали справи, суд дійшов висновку, що провадження у справі підлягає закриттю.

На підставі викладеного, керуючись п.1 ст. 51, п. 2 ч. 1 ст. 157, ст. 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд - 

 

У Х В А Л И В :

 

Закрити провадження у справі.

Ухвала, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Порядок і строки апеляційного оскарження.

Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

 

                           Суддя                                                                  С.М. Гушилик

 

  • Номер:
  • Опис: Про спонукання вчинити певні дії
  • Тип справи: Заміна сторони у виконавчому провадженні (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 11/241
  • Суд: Господарський суд Донецької області
  • Суддя: Гушилик С.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.10.2017
  • Дата етапу: 03.11.2017
  • Номер:
  • Опис: стягнення заборгованості
  • Тип справи: Позовна заява(звичайна)
  • Номер справи: 11/241
  • Суд: Господарський суд міста Києва
  • Суддя: Гушилик С.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.09.2011
  • Дата етапу: 19.12.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація