УКРАЇНА
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
Іменем України
"11" січня 2007 року
Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Житомирської області в складі: головуючого-судді:Худякова A.M., суддів: Балашкевича С.В., Зарицької Г.В., при секретарі судового засідання: Прищепі О.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Житомирі апеляційну скаргу ОСОБА_1
на постанову Коростенського міськрайонного суду Житомирської області від 22 червня 2006 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Коростенського районного управління пенсійного фонду, Коростенського районного управління праці та соціального захисту населення про стягнення невиплачених коштів,
ВСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 звернувся до суду із позовною заявою і просив стягнути на його користь з відповідачів заборгованість по виплатах, передбачених ст.ст.37,39 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Посилався на те, що він є постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи і має право на отримання коштів, але отримував соціальні виплати у розмірах, менших, ніж це передбачено вказаним Законом.
Постановою Коростенського міськрайонного суду Житомирської області від 22 червня 2006 року в задоволенні позову відмовлено.
У апеляційній скарзі позивач порушує питання про скасування постановленого судового рішення та ухвалення нового рішення про задоволення позовних вимог. Апелянт посилається на те, що суд неправильно застосував норми матеріального права.
Розглянувши справу в межах, визначених ст.195 КАС України, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.
Як видно з матеріалів справи, позивач звернувся з
Справа № 22а/ 5 Головуючий в суді 1 інст. Ольшевська Н.В,
Категорія 13 Доповідач Худяков А.М.
адміністративним позовом до Головного управління праці і соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації та Управління пенсійного фонду України в м.Коростені Житомирської області.
Проте, в порушення ст.52 КАС України суд першої інстанції без згоди позивача допустив заміну первинних відповідачів.
Крім того, в справі відсутні відомості про повідомлення належним чином Коростенського районного управління праці та соціального захисту населення про дату, час і місце судового засідання.
За таких обставин, коли судом першої інстанції допущені порушення вимог процесуального закону, які не можуть бути усунуті судом апеляційної інстанції, в зв'язку з чим і неможливо постановити нове рішення, рішення суду підлягає скасуванню, а справа направленню на новий розгляд.
Керуючись ст.ст.52,196,198,206 КАС України, колегія суддів -
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 задовольнити частково.
Постанову Коростенського міськрайонного суду Житомирської області від 22 червня 2006 року скасувати, справу направити на новий розгляд до того ж суду іншим суддею.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом місяця.