До справи №3-24/07р.
ПОСТАНОВА
ІМ"ЯМ УКРАЇНИ
10 січня 2007 року
Суддя Срібнянського районного суду Чернігівської області Мірошниченко Є.В. , при секретарі Желіба Л.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали у відношенні
ОСОБА_1, українки, громадянки України, уродженки і мешканки АДРЕСА_1, не працюючої, не судимої
про притягнення до адмінвідповідальності по ст.206 ч.1 КУпАП
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 в період з 2000року безпідставно надала житло громадянину Російської Федерації ОСОБА_2. В судовому засіданні ОСОБА_1 вину визнала, щиро розкаялася і пояснила , що з 2000року надала житло громадянину Російської Федерації ОСОБА_2.
Суд, враховуючи обставини справи , характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника , приходить до висновку про притягнення її до адміністративної відповідальності і призначення їй адміністративного стягнення у вигляді штрафу . Керуючись ст. 283-284 КупАП
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення , передбаченого ст.206 КУпАП і призначити їй адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян , тобто 850 грн .
Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.