16.07.2014
Справа №252/3142/14-ц
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 липня 2014 року суддя Микитівського районного суду міста Горлівки Донецької області Каліуш О.В., розглянувши матеріали позовної заяви Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,
В С Т А Н О В И В:
12 травня 2014 року до Микитівського районного суду м. Горлівки надійшла позовна заява Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 122 ЦПК України - суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо після смерті фізичної особи, яка є однією із сторін у справі, спірні правовідносини не допускають правонаступництва.
Згідно актового запису про смерть № 601 від 17 липня 2009 року, складеного Микитівським відділом реєстрації актів цивільного стану Горлівського міського управління юстиції, ОСОБА_2 помер ІНФОРМАЦІЯ_1 року.
За таких обставин, у відкритті провадження по справі слід відмовити.
Керуючись п. 5 ч. 2 ст. 122 ЦПК України, суддя
У Х В А Л И В:
У відкритті провадженні у справі за позовом Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості відмовити.
Копію ухвали невідкладно надіслати позивачу разом із позовною заявою й усіма доданими до неї документами.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Микитівський районний суд м. Горлівки шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня отримання копії ухвали.
Суддя: О.В. Каліуш