Судове рішення #378748
Апеляційний суд Запорізької області

Апеляційний суд Запорізької області

Головуючий у 1-й інстанції: Марченко Н.В. Справа № 22-6636/2006 р.

УХВАЛА

"09" листопада 2006 р.                                                                  м. Запоріжжя

Суддя Апеляційного суду Запорізької області Савченко О.В. в стадії прийняття до апеляційного провадження апеляційні скарги ОСОБА_1, ОСОБА_2  та  ОСОБА_3  на

рішення Заводського районного суду м. Запоріжжя від "10" жовтня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4, ОСОБА_1, ОСОБА_2 про встановлення факту прийняття спадщини, та визнання права власності на 1/4 частину житлового будинку та відшкодування моральної шкоди, -

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Заводського районного суду м. Запоріжжя від "10" жовтня 2006 року в задоволені позову ОСОБА_3. відмовлено.

Апеляційні скарги на рішення суду подані ОСОБА_1., ОСОБА_2. та ОСОБА_3.

Зазначені апеляційні скарги ухвалою судді апеляційного суду Запорізької області від 26 жовтня 2006 року були залишені без руху.

Апелянтам надано строк до 06 листопада 2006 року для усунення недоліків скарг, а саме для сплати судового збору та сплати витрат на інформаційно - технічного забезпечення розгляду справи.

Копії зазначеної ухвали були надіслані апелянтам поштою та отримані ними, згідно повідомлень про вручення поштового відправлення. ОСОБА_3. - 30 жовтня 2006 року, ОСОБА_2. - 28 жовтня 2006 року та ОСОБА_1. - 30 жовтня 2006 року, згідно позначки на заяві від 30.10.2006 року.

Оскільки в наданий строк апелянтами не було виконано вказані в ухвалі судді від 06 листопада 2006 року вимоги, недоліки скарг не усунено, апеляційні скарги відповідно до вимог ст. 121 ч.2 ЦПК України визнаються неподаними і підлягають поверненню.

Керуючись ст.ст. 121, 297 ЦПК України, суддя,

УХВАЛИВ:

Апеляційні скарги ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3 на рішення Заводського районного суду м. Запоріжжя від "10" жовтня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4, ОСОБА_1, ОСОБА_2 про встановлення факту прийняття спадщини, та визнання права власності на 1/4 частину житлового будинку та відшкодування моральної шкоди визнати неподаними та повернути.

Справу надіслати Заводського районного суду м. Запоріжжя.

Ухвала набирає чинності негайно, проте може бути оскаржена до Верховного Суду України протягом двох місяців.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація