Судове рішення #378343
№22ц-6725/2006

№22ц-6725/2006                                                                      Голов.у 1ін.Мазниця А.А.

Категор.11                                                                                Допов.Костюченко Н.Є.

УХВАЛА

6 грудня 2006р. Апеляційний суд Дніпропетровської області

у складі суддів:Костюченко Н.Є.,Басуєвої Т.А..Прозорової М.Л.

при секретарі - Качур Л.В.,

розглянувши у судовому засіданні в М.Дніпропетровську матеріали справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ТОВ "Придніпров­ський металургійний альянс", ПП "Піонєр-Плюс" про визнання недійс­ним договору,-

встановив

В апеляційній скарзі ПП "Піонер-Плюс" просить скасувати ухва­лу судді Жовтневого районного суду М.Дніпропетровська від 26 вере­сня 2006р. про відкриття провадження по справі, посилаючись на те, шо суддя порушив процесуальний закон, залишив без уваги, шо жоден із відповідачів не проживає у Жовтневому районі.

Апеляційний суд вважає ухвалу про відкриття провадження по справі незаконною, винесеною з недотриманням правил підсудності та в порушення вимог ст.ст.109ч.2,113ч.1 ЦПК.

Із матеріалів вбачається, шо позов пред'явлено до трьох відпо­відачів, жоден із яких не проживає, не знаходиться у Жовтневому районі М.Дніпропетровська; доказів про те, шо відповідач-2 знахо­диться по вул. Дмитра Донського,8 у матеріалах справи немає; згід­но Статуту - його місцезнаходження та адреса: М.Дніпропетровськ, пр. Правди,29 к.704, що не відноситься до Жовтневого району.

За таких обставин суддя всупереч вказаних вище норм закону відкрив провадження у справі. Ухвала підлягає скасуванню, а матеріали на підставі ч.4 ст.121 ЦПК поверненню позивачеві для подання до належного суду.

Керуючись ст.ст.113,121,307,312 ЦПК України, апеляційний суд

ухвалив

Апеляційну скаргу - задовольнити.

Ухвалу судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 26 Бересня 2006р. - скасувати, позовні матеріали повернути по­зивачеві ОСОБА_1 для звернення до належного суду.

Ухвала чинна з моменту проголошення, може бути оскаржена до касаційного суду у 2-місячний строк.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація