Крижопільський районний суд Вінницької області
2/134/270/2014
Справа № 134/976/14-ц
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
22 травня 2014 року смт. Крижопіль
Суддя Крижопільського районного суду Вінницької області Питель С. М. отримавши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей.
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей.
Справа підсудна Крижопільському районному суду Вінницької області, позовна заява подана і оформлена у порядку, передбаченому ст.ст. 119 – 120 ЦПК України.
Підстав для відмови у прийнятті позовної заяви або для її повернення з наданих суду матеріалів не вбачається.
06.06.2014 року о 09:00 год. в смт. Крижопіль Вінницької області по вул. К.Маркса, 23 відбудеться судове засідання в даній справі.
На підставі викладеного та керуючись ч. 1, 3, 4 ст. 122, 210 ЦПК України, –
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі 134/976/14-ц за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей.
Відповідачу: ОСОБА_2 надати право в строк до 09:00 год. 06.06.2014 року на подання письмового заперечення проти позову з посиланням на докази, якими обґрунтовується заперечення.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана в частині недотримання правил підсудності протягом п’яти днів з дня отримання її копії до апеляційного суду Вінницької області.
Суддя: