Апеляційний суд міста Севастополя
Справа № 22ц-1432/2006р. Головуючий у першій
інстанції Санакоєва М.А.
Категорія 12 Доповідач у апеляційній
інстанції Єфімова В.О.
УХВАЛА
22 грудня 2006р. м. Севастополь
Суддя Апеляційного суду міста Севастополя Єфімова В.О., ознайомившись з апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення місцевого суду Балаклавського району м. Севастополя від 01 вересня 2006 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 до ОСОБА_1, Закритого акціонерного товариства «Балаклавське» про визнання договору купівлі-продажу бару «Айлант» частково недійсним і визнання права власності на 1/4 частку бару «Айлант» за кожним,-
ВСТАНОВИЛА:
Апеляційна скарга ОСОБА_1 подана протягом встановленого ЦПК України строку на апеляційне оскарження, оформлена відповідно до вимог ст.295 ЦПК України, сума судового збору сплачена в належному розмірі та зарахована на належний рахунок, справу оформлено належним чином.
На підставі викладеного вважаю, що справа підлягає прийняттю до розгляду апеляційного суду.
Керуючись ст.297 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИЛА :
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення місцевого суду Балаклавського району м. Севастополя від 01 вересня 2006 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 до ОСОБА_1, Закритого акціонерного товариства «Балаклавське» про визнання договору купівлі-продажу бару «Айлант» частково недійсним і визнання права власності на 1/4 частку бару «Айлант» за кожним, прийняти до розгляду Апеляційного суду міста Севастополя.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії
апеляційної скарги і встановити строк до 15 січня 2007р.,
протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу.
Ухвала оскарженню не підлягає.