Судове рішення #37779723

Донецький окружний адміністративний суд

У Х В А Л А

про відкриття провадження в адміністративній справі

29 жовтня 2012 р. Справа № 2а/0570/13300/2012


приміщення суду за адресою: м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивизії, 17

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Бойко М.І., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_2 до Дисциплінарної палати Донецької обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури про скасування рішення від 24.09.2012 року про порушення дисциплінарного провадження, -


В С Т А Н О В И В:


ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом до Дисциплінарної палати Донецької обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури про скасування рішення від 24.09.2012 року про порушення дисциплінарного провадження.

Ухвалою суду від 8 жовтня 2012 року позовна заява була залишена без руху, позивачеві надано строк до 22 жовтня 2012 року для усунення недоліків позовної заяви. 26 жовтня 2012 року до суду надійшли виправлення недоліків позовної заяви від позивача.

Позовна заява відповідає вимогам ст. 106 КАС України, підсудна Донецькому окружному адміністративному суду, подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність. Позовну заяву належить розглядати в порядку адміністративного судочинства. Підстав для повернення позовної заяви особі, яка її подала, а також для відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, немає.

Підстав для проведення попереднього судового засідання не вбачається.

Керуючись ст. 107 КАС України, -

У Х В А Л И В:


Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_2 до Дисциплінарної палати Донецької обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури про скасування рішення від 24.09.2012 року про порушення дисциплінарного провадження.

Справу призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 8 листопада 2012 року до 10 години 30 хвилин в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду за адресою: 83052, м. Донецьк, вул. 50 Гвардійської дивізії, 17.

Позивачу надати документ, що підтверджує його особу (для огляду), оригінали документів, на які він посилається, та інші документи, що обґрунтовують позовні вимоги.

Відповідачу надати довіреність на представника згідно ст.ст. 58, 59 КАС України з визначенням права вчинення кожної окремої процесуальної дії, документ, що підтверджує його особу (для огляду), письмові заперечення проти позову, докази, які підтверджують заперечення.

Явка сторін у судове засідання є обов`язковою.

Адміністративну справу розглядати колегіально.

Ухвала оскарженню не підлягає.



Суддя Бойко М.І.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація