Справа №2-131-2007
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 січня 2007 року Лозівський міськрайонний суд Харківської області в складі:
· головуючого - судді Помазан В.А.,
· при секретарі - Фальковій І.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Лозова Харківської області в залі суду цивільну справу за позовом ВАТ «Харківгаз» - Лозівської філії до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожитий природний газ,-
встановив:
ВАТ «Харківгаз» - Лозівська філія звернулася до суду з позовною заявою до відповідача про стягнення заборгованості за спожитий природний газ, в якій зазначає, що відповідач мешкає за адресою: АДРЕСА_1 та не сплачує за спожитий природний газ.
Відповідно до особового рахунку відповідач має заборгованість за поставлений природний газ з 01.11.2003 року по 01.11.2006 року в сумі 109,07 грн., яку позивач просить стягнути з відповідача.
Крім того, позивач просить стягнути з відповідача витрати на оформлення позовної заяви в сумі 10,28 грн., витрати на інформаційне-технічне забезпечення судового процесу в сумі ЗО грн. та державне мито в сумі 51 грн. на користь держави.
Представник позивача у судовому засіданні підтримала позовні вимоги, викладені в позовні заяві.
Відповідач у судове засідання з'явився, позов визнав, не заперечував проти стягнення з нього заборгованості за спожитий природний газ, витрат на оформлення позовної заяви, витрат на інформаційне-технічне забезпечення судового процесу та державного мита.
Вислухавши пояснення сторін, перевіривши матеріали справи, суд знаходить позов таким, що підлягає задоволенню, оскільки у судовому засіданні встановлено, що відповідач мешкає за адресою: АДРЕСА_1 та не сплачує за спожитий природний газ (а.с. 5).
Згідно особистого рахунку НОМЕР_1 та наданого розрахунку заборгованості абонент НОМЕР_1 в період з 01.11.2003 року по 01.11.2006 року має заборгованість за поставлений природний газ в сумі 109,07 грн, яку в добровільному порядку не погашає (а.с. 4,6).
Крім того, згідно наданого розрахунку по підготовці позовної заяви, витрати на оформлення позовної заяви становлять 10,28 грн. (а.с. 7-9).
У зв'язку з чим, суд вважає за необхідним стягнути з відповідача заборгованість за спожитий природний газ у розмірі 109,07 грн. та витрати на оформлення позовної заяви в сумі 10,28 грн..
На підставі ст.ст. 81, 88 ЦПК України суд стягує з відповідача державне мито у розмірі 51 грн. та судові витрати на інформаційно-технічне забезпечення у розмірі 30 грн. на користь ВАТ «Харківгаз» -Лозівської філії.
Керуючись ст.ст. 10, 11, 57, 60, 81, 88,209, 212,213-215 ЦПК України, ст.ст. 67,68 ЖК України, суд, -
вирішив:
Позов ВАТ «Харківгаз» - Лозівської філії до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожитий природний газ - задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1 заборгованість за спожитий природний газ в період з 01.11.2003 року по 01.11.2006 року в розмірі 109,07 грн. на користь ВАТ «Харківгаз» р/р 260339240 у ВАТ «Мегабанк» м. Харкова, МФО 351629, код 03359500, витрати на оформлення позовної заяви в сумі 10,28 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення у розмірі ЗО грн. на користь ВАТ «Харківгаз» - Лозівської філії на р/р 260012159 у ВАТ «Мегабанк» м. Харкова, МФО 351629, код 25174215.
Стягнути з ОСОБА_1 державне мито на користь держави у розмірі 51 грн.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через Лозівський міськрайонний суд Харківської області шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.