Провадження3/258/1284/14
КІРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДОНЕЦЬКА
3/258/1284/14
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 липня 2014 року м. Донецьк
Суддя Кіровського районного суду м. Донецька Подолянчук І.М.., розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли з Кіровського РВ ДГУ ГУМВС України в Донецькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Донецька, громадянина України, не працюючого, мешкає за адресою: АДРЕСА_1, за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В:
До Кіровського райсуду м. Донецька надійшла справа про адміністративне правопорушення, з якого вбачається, що 22 лютого 2014 р. ОСОБА_1 не зьявився на реєстраційну відмітку до Кіровського РВ ДМУ ГУМВСУкраїни в ДО, чим порушив правила адміністративного нагляду.
Адміністративним правопорушенням відповідно до ч. 2 ст. 187 КпАП України, визнається порушення правил адміністративного нагляду особами, щодо яких встановлено такий нагляд, а саме: 1) неявка за викликом органу внутрішніх справ у вказаний термін і ненадання усних або письмових пояснень з питань, пов'язаних з виконанням правил адміністративного нагляду; 2) неповідомлення працівників органу внутрішніх справ, які здійснюють адміністративний нагляд, про зміну місця роботи чи проживання або про виїзд за межі району (міста) у службових справах; 3) порушення заборони виходу з будинку (квартири) у визначений час, який не може перевищувати восьми годин на добу; 4) порушення заборони перебування у визначених місцях району (міста); 5) нереєстрація в органі внутрішніх справ, вчинено повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення.
Вважаю, що справу про адміністративне правопорушення слід повернути до Кіровського РВ ДМУ ГУМВС України в ДО для дооформлення з наступних підстав: згідно ст. 256 КУАП України, у протоколі про адміністративні правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу порушника; місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення порушника; інші відомості, необхідні для вирішення справи.
Звертаю увагу на те, що згідно Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення, усі реквізити протоколу заповнюються державною мовою та розбірливим почерком. Не допускається закреслення чи виправлення відомостей, що заносяться до протоколу, а також внесення додаткових записів після того, як протокол підписаний особою, відносно якої він складений. При складанні протоколу вказується частина статті та стаття КпАП.
Аркуші справи про адміністративне правопорушення повинні бути пронумеровані, а сама справа повинна бути прошита та мати опис документів, які в ній знаходяться.
При дооформлені даного адміністративного матеріалу, необхідно не виправляти і не змінювати кваліфікацію дій правопорушника, порушуючи ст. 268 КУпАП України, а треба викликати правопорушника, скласти протокол відповідно чинного законодавства та виконати всі вимоги ст. 268 КУпАП України.
На підставі викладеного, керуючись ст. 256 КпАП України,-
П О С Т А Н О В И В:
Справу про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 про притягнення його до адміністративної відповідальності у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 187 ч.2 КпАП України повернути до Кіровського РВ ДМУ ГУМВС України в Донецькій області для дооформлення.
Суддя:
№258/7633/14-п