Справа № 559/1877/14-ц
2/559/786/2014
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
02 липня 2014 року Дубенський міськрайонний суд Рівненської області
в складі головуючого судді Юзьвяк Б.Г.
при секретарі Свирида М.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2
про стягнення аліментів на утримання дитини,
ВСТАНОВИВ:
Позивачка посилається на те, що перебувала з відповідачем у шлюбі, який розірвано у 2013 році. Від спільного подружнього життя мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Дитина проживає разом з позивачкою, а відповідач належним чином не виконує батьківських обов'язків добровільно матеріальної допомоги на утримання дитини не надає. Тому позивачка просить стягнути з відповідача аліменти на утримання сина в розмірі 700 гривень в місяць.
В судовому засіданні позивачка підтримала позов з підстав, викладених у позовній заяві. Доповнила, що вони з чоловіком домовились щодо добровільного надання коштів на утримання дитини, але останнім часом він таких коштів добровільно не надає, тому позивачка звернулась з позовом до суду.
Відповідач в судове засідання не з'явився, хоча був повідовлений про час та місце розгляду справи.
Вислухавши пояснення сторін, ознайомившись з матеріалами справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення.
Копія свідоцтва про народження ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, вказує на те, що його батьками є сторони по справі. (а.с .3.)
Копія свідоцта про шлюб, вказує на те, що ОСОБА_1 взявши шлюб з ОСОБА_5 взяла прізвище ОСОБА_5. (а.с.6.)
За змістом ст.180 Сімейного Кодексу України, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
Відповідно до ст.184 СК України аліменти може бути стягнено в твердій грошовій сумі і розмір аліментів визначений судом у твердій грошовій сумі, підлягає індексації відповідно до закону.
Розміру стягуваних аліментів відповідач не оспорював.
З наведених підстав позов підлягає до задоволення.
Керуючись ст.ст. 10,60, 212 ЦПК України, суд ,-
В И Р І Ш И В:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утрирманння дитини, задоволити.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 ( реєстраційний номер НОМЕР_1) алімети на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народженння в розмірі 700 (сімсот) гривень у місяць, з індексацією цієї суми згідно закону.
Стягнути з ОСОБА_2 в прибуток держави 243 (двісті сорок три) гривені 60 копійок судового збору.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Рівненської області через Дубенський міськрайонний суд з поданням в 10-денний апеляційної скарги з дня проголошення повного тексту рішення.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя: