Справа № 411/2506/13-к
16.06.2014
УКРАЇНА
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 червня 2014 року Кіровський міський суд Луганської області у складі:
головуючого судді - Герасимчук Т.М.,
при секретарі - Бик С.М.,
за участю старшого прокурора
прокуратури м. Кіровська - Зикова О.В.
представника Кіровського МП Стахановського МВ КВІ
в Луганській області - Пахомова Д.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кіровську подання Кіровського МП Стахановського МВ КВІ в Луганській області про звільнення від покарання відповідно до Закону України «Про амністію» від 19.04.2014 року у відношенні ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Кіровська Луганської області, українця, громадянина України, освіта не повна вища, не одруженого, працюючого електромонтером ПАТ ККЗ «Центрокуз», інваліда 3 групи, засудженого 08.01.2014 року Кіровським міським судом Луганської області за ст.. 122 ч.1 КК України до 2 років позбавлення волі, із застосуванням ст..ст. 75,76 КК України від призначеного покарання звільненого з іспитовим строком 1 рік, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_2, -
в с т а н о в и в :
Кіровський МП Стахановського МВ КВІ в Луганській області звернувся до суду з поданням про звільнення від покарання відповідно до Закону України «Про амністію» від 19.04.2014 року щодо ОСОБА_3, засудженого 08.01.2014 року Кіровським міським судом Луганської області за ст.. 122 ч.1 КК України до 2 років позбавлення волі, із застосуванням ст..ст. 75,76 КК України від призначеного покарання звільненого з іспитовим строком 1 рік, посилаючись на те, що останній за час відбування покарання з випробуванням до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався, працює, інвалід 3 групи, за місцем проживання та роботи характеризується задовільно, відповідно до ст.. 12 КК України скоїв правопорушення, яке відноситься до правопорушення середньої тяжкості, а тому підпадає під дію Закону України «Про амністію» від 19.04.2014 року на підставі ст.. 1 п. «г».
У судовому засіданні представник КВІ та прокурор заявлене клопотання підтримали.
Суд, вислухавши висновок прокурора, представника Кіровського МП Стахановського МВ КВІ в Луганській області та засудженого, який дав свою згоду на застосування до нього амністії, знаходить подання обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню, оскільки засуджений на день набрання чинності Закону України «Про амністію» від 19.04.2014 року визнаний інвалідом 3 групи і дав свою згоду на застосування до нього амністії..
Відповідно до ст. 1 п. «г» Закону України «Про амністію» від 19.04.2014 року, звільняються від покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, засуджені за умисні злочини, які не є тяжкими або особливо тяжкими відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України, та за злочини, вчинені з необережності, які не є особливо тяжкими відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України особи, яких на день набрання чинності цим Законом в установленому порядку визнано інвалідами першої, другої чи третьої групи, а також хворими на активну форму туберкульозу (диспансерні категорії 1 - 4), онкологічні захворювання (III, IV стадії за міжнародною класифікацією TNM), СНІД (III, IV клінічні стадії за класифікацією ВООЗ) та інші тяжкі хвороби, що перешкоджають відбуванню покарання та підпадають під визначення Переліку захворювань, які є підставою для подання в суди матеріалів про звільнення засуджених від подальшого відбування покарання, затвердженого наказом Державного департаменту України з питань виконання покарань та Міністерства охорони здоров'я України від 18 січня 2000 року N 3/6;.
На підставі ст. 1 п «г» Закону України «Про амністію» від 19.04.2014 року, керуючись ст. 86 КК України, ст.. 539 КПК України, суд -
у х в а л и в :
ОСОБА_3, засудженого 08 січня 2014 року Кіровським міським судом Луганської області за ст.. 122 ч.1 КК України до 2 років позбавлення волі, із застосуванням ст..ст. 75,76 КК України від призначеного покарання звільненого з іспитовим строком 1 рік, від призначеного покарання звільнити у зв'язку із актом амністії.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Луганської області шляхом подання апеляційної скарги протягом семи днів з дня її проголошення.
Суддя: