Судове рішення #37619806

Справа № 259/12472/13-ц

Провадження № 2/259/542/2014


У Х В А Л А

про виправлення описки


"13" червня 2014 р. м.Донецьк

Куйбишевський районний суд м. Донецька у складі:

головуючого – судді:                     Добнєва С.С.,

при секретарі:                              Юркіній Ю.Є.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа – ПАО « ОСОБА_3 банк» про розподіл майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1, третя особа – ПАО «ОСОБА_3 банк» про розподіл майна подружжя, -

в с т а н о в и в :


10 червня 2014 року Куйбишевським районним судом м. Донецька ухвалено рішення по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа – ПАО « ОСОБА_3 банк» про розподіл майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1, третя особа – ПАО «ОСОБА_3 банк» про розподіл майна подружжя. Зазначені позови задоволено частково.

При виготовлені повного тексту рішення було встановлено, що в його резолютивній частині допущено описку а саме: у шостому абзаці резолютивної частини рішення невірно вказано суму боргу перед кредиторами, обов’язок по сплаті якої покладено на ОСОБА_2 – 2833808,76грн., тоді як правильна сума - 2929263,98грн.

Зазначена описка є технічною.

Відповідно до ст. 219 ЦПК України, суд може за власною ініціативою або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.

За таких обставин суд вважає за необхідно виправити зазначені описки в рішення суді.


На підставі викладеного і керуючись ст. 219 ЦПК України, -


У Х В А Л И В:


Виправити описку в рішенні Куйбишевського районного суду м. Донецька від 10 червня 2014 року по справі № 2/259/542/2014 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа – ПАО « ОСОБА_3 банк» про розподіл майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1, третя особа – ПАО «ОСОБА_3 банк» про розподіл майна подружжя.


У шостому абзаці резолютивної частини рішення вважати правильною суму боргу перед кредиторами, обов’язок по сплаті якої покладено на ОСОБА_2 –- 2929263,98грн., замість 2833808,76грн.


Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана в судову палату по цивільних справах апеляційного суду Донецької області через місцевий суд протягом п’яти після з дня її проголошення.



Суддя:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація