ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
21 листопада 2006 року м. Київ
Суддя Вищого адміністративного суду України Леонтович К.Г., перевіривши касаційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Заставнівському районі на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 27.06.2006 року у справі № 12/235 за позовом Управління Пенсійного фонду України в Заставнівському районі Чернівецької області до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Заставнівському районі Чернівецької області про зобов’язання вчинити дії, -
встановив:
Із касаційної скарги вбачається, що рішенням господарського суду Чернівецької області від 12.12.2005 року позов Управління Пенсійного фонду України в Заставнівському районі Чернівецької області задоволено. Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 27.06.2006 року рішення суду першої інстанції скасоване, в позові відмовлено.
Не погоджуючись із постановленим у справі судовим рішенням суду апеляційної інстанції позивач подав до Вищого адміністративного суду України касаційну скаргу, в якій просить постанову Львівського апеляційного господарського суду від 27.06.2006 року скасувати та залишити в силі рішення господарського суду Чернівецької області від 12.12.2005 року.
Касаційна скарга подана з дотриманням інстанційної підсудності та строків касаційного оскарження, за формою і змістом відповідає вимогам ст. 213 КАС України.
З огляду на зазначене відсутні перешкоди для прийняття касаційної скарги до провадження Вищого адміністративного суду України та відкриття касаційного адміністративного провадження
Керуючись ст.ст. 213, 214 КАС України, -
ухвалив:
1. Відкрити касаційне адміністративне провадження за касаційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Заставнівському районі на постанову Львівського апеляційного господарського суду від 27.06.2006 року.
2. Витребувати від господарського суду Чернівецької області справу № 12/235 за позовом Управління Пенсійного фонду України в Заставнівському районі Чернівецької області до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Заставнівському районі Чернівецької області про зобов’язання вчинити дії.
3. Встановити особам, які беруть участь у справі, строк для подачі заперечень на касаційну скаргу до 04 грудня 2006 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Вищого
адміністративного суду України (підпис) К.Г.Леонтович
З оригіналом згідно:
Суддя Вищого адміністративного
суду України К.Г.Леонтович