Єдиний унікальний номер 267/6036/13-к
Номер провадження 11-кп/775/220/2014
УХВАЛА
30 грудня 2013 року суддя судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Донецької області Шик В.В., розглянувши апеляційну скаргу обвинуваченого ОСОБА_2 на вирок Гірницького районного суду м. Макіївки Донецької області від 20 листопада 2013 року, яким:
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, уродженця м. Макіївки Донецької області, раніше не судимого, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1,
було засуджено за ч.1 ст.164 КК України до 80 годин громадських робіт,
в с т а н о в и в :
На вирок суду першої інстанції обвинуваченим ОСОБА_2 було подано апеляційну скаргу, в якій він просить вирок суду змінити, застосувавши до нього ст.46 КК України.
Перевіркою апеляції встановлено, що вона відповідає вимогам ст.396 КПК України і перешкод в її розгляді немає.
За таких підстав апеляційне провадження за апеляційною скаргою обвинуваченого ОСОБА_2 підлягає відкриттю.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 392, 398 КПК України,
у х в а л и в :
Відкрити апеляційне провадження по апеляційній скарзі обвинуваченого ОСОБА_2 на вирок Гірницького районного суду м. Макіївки Донецької області від 20 листопада 2013 року.
Копії ухвали разом з копіями апеляційної скарги надіслати учасникам судового провадження.
Особам яким надіслані копії апеляційних скарг, мають право надати свої заперечення до 9 січня 2014 року.
Суддя: