Єдиний унікальний номер 255/12287/13-ц
Номер провадження 22-ц/775/4451/2014
Категорія 33 Головуючий в 1 інстанції Пруднікова Г.М.
Доповідач Корчиста О.І.
У Х В А Л А
30 квітня 2014 року м. Донецьк
Суддя апеляційного суду Донецької області Корчиста О.І., розглянувши апеляційну скаргу Управління Державної казначейської служби України у м. Шахтарську Донецької області на рішення Ворошиловського районного суду м. Донецька від 07 квітня 2014 року по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Держави Україна в особі Шахтарської міжрайонної прокуратури Донецької області, Шахтарського міського відділу Головного управління МВС України в Донецькій області ,Управління Державної казначейської служби України у м. Шахтарську Донецької області про відшкодування матеріальної та моральної шкоди,
В С Т А Н О В И В:
Рішенням Ворошиловського районного суду м. Донецька від 07 квітня 2014 року позовні вимоги ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Держави Україна в особі Шахтарської міжрайонної прокуратури Донецької області, Шахтарського міського відділу Головного управління МВС України в Донецькій області, Управління Державної казначейської служби України у м. Шахтарську Донецької області про відшкодування матеріальної та моральної шкоди задоволені частково.
З вказаним рішенням не погодилось Управління Державної казначейської служби України у м. Шахтарську Донецької області та подало апеляційну скаргу, яка разом з цивільною справою надійшла до апеляційного суду Донецької області.
Апеляційна скарга оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 295 ЦПК України, у зв'язку з чим підлягає прийняттю до розгляду апеляційним судом.
Керуючись ст. 297, 298 ЦПК України, суддя,
У Х В А Л И В:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Управління Державної казначейської служби України у м. Шахтарську Донецької області на рішення Ворошиловського районного суду м. Донецька від 07 квітня 2014 року по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Держави Україна в особі Шахтарської міжрайонної прокуратури Донецької області, Шахтарського міського відділу Головного управління МВС України в Донецькій області ,Управління Державної казначейської служби України у м. Шахтарську Донецької області про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.
Копію апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів направити особам, які беруть участь у справі та встановити строк для подання ними заперечень на апеляційні скарги до 15 травня 2014 року.
Суддя апеляційного суду О.І. Корчиста
Донецької області