ГОСПОДАРСЬКИЙ |
| ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ |
У Х В А Л А
06.07.06 Справа № 01-10/14-360.
Суддя Лісовицький Є.А., розглянувши матеріали справи за позовом
Відкритого акціонерного товариства «Юність», м. Краснодон, Луганської області
до Управління Пенсійного фонду України м. Краснодон Луганської області, м. Краснодон, Луганської області
про визнання недійсним протоколу комітетів кредиторів
в с т а н о в и в :
До позовної заяви позивач не надав належних доказів надіслання відповідачеві копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Згідно із п. 36 “Правил надання послуг поштового зв’язку” (далі - Правила), затверджених Постановою КМУ від 17 серпня 2002 р., касовий чек, розрахункова квитанція тощо видається відправникові з додержанням вимог Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та підтверджує факт надання послуги відділенням зв’язку.
Згідно п.38 Правил у листах з оголошеною цінністю у внутрішніх поштових відправленнях пересилаються - цінні папери, документи (дипломи, паспорти, посвідчення водія, свідоцтва про народження, свідоцтва про одруження, трудові книжки, військові квитки тощо), облігації державних позик, лотерейні білети, грамоти, фотокартки, художні картки, рукописи, пенсійні та судові справи, ділові папери, звіти, документи, які становлять цінність для відправника або одержувача, а також на адресу юридичних осіб - заяви, скарги.
В свою чергу, належними доказами направлення саме копії заяви з доданими до неї документами позивачу та відповідачу з дотриманням вимог ч.6 ст. 63 ГПК України є реєстр опису вкладення, який згідно ч.2 п.78 Правил заповнюється відправником у двох примірниках із зазначенням адреси одержувача, кількості предметів, вартості кожного з цих предметів. Обидва примірники опису підписуються відправником. Працівник об'єкта поштового зв'язку перевіряє відповідність вкладення опису, розписується на обох його примірниках і проставляє відбиток календарного штемпеля. Один примірник опису видається відправникові, другий вкладається до поштового відправлення.
З наведених норм вбачається, що належними доказами направлення копії заяви і доданих до неї документів іншим сторонам по справі є реєстр опису вкладення, завірений відповідним відділенням зв’язку, та фіскальний чек, касовий чек, розрахункова квитанція тощо, які підтверджують факт надання послуги відділенням зв’язку.
В підтвердження виконання п.6 ст.63 ГПК України реєстр опису вкладення та фіскальний чек, касовий чек, розрахункова квитанція суду надаються разом.
До позовної заяви від позивачем не додані зазначені вище документи : реєстр опису вкладення, завірений відповідним відділенням зв’язку, фіскальний чек, касовий чек, розрахункова квитанція тощо, які підтверджують факт надання послуги відділенням зв’язку .
За таких обставин дану позовну заяву слід повернути без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись п.6 ст.63 , Господарського процесуального кодексу України, суд
у х в а л и в :
1. Повернути заяву та додані до неї документи заявнику без розгляду.
2. Повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущенного порушення.
Додаток (тільки заявнику) : –на “ 11” аркушах ,у т.ч. пл. доручення №704 від 05.07.06., №705 від 05.07.06.
Суддя Є.А. Лісовицький