Судове рішення #37427301

Справа № 249/2482/14-ц року



У Х В А Л А

про прийняття до провадження суду заяви про скасування судового наказу



03.06.2014 місто Шахтарськ


Суддя Шахтарського міськрайонного суду Донецької області Дністрян О.М., розглянувши заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 про скасування судового наказу від 15 травня 2014 року про стягнення на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Житловик» заборгованості з утримання будинку та прибудинкової території, вивозу ТПВ -

ВСТАНОВИВ:


Заяву про скасування судового наказу надано з дотриманням вимог ст. 105 ЦПК України.

Керуючись ст. ст. 105, 105-1 ЦПК України, -


УХВАЛИВ:


Прийняти заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 про скасування судового наказу від 15 травня 2014 року про стягнення на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Житловик» заборгованості з утримання будинку та прибудинкової території, вивозу ТПВ - до розгляду.

Розгляд заяви про скасування судового наказу призначити на 09-45год. 12 червня 2014 року.

Надіслати стягувачу та боржнику копію ухвали про прийняття заяви про скасування судового наказу до розгляду не пізніше наступного дня з дня її постановлення, а разом з копією ухвали повідомлення про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу, а стягувачу також надіслати копію заяви про скасування судового наказу та доданих до неї документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя О.М. Дністрян




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація