Судове рішення #37387077

Справа №430/1147/14-ц

РІШЕННЯ

іменем України

(вступна та резолютивна частини)


"30" травня 2014 р. смт.Станиця Луганська Луганської області

Станично-Луганський районний суд Луганської області у складі:

головуючого-судді Карташевої Т.А.

при секретарі Бабарикіній А.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду Станично-Луганського району Луганської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа Управління Державної міграційної служби України в Луганській області, про усунення перешкод в користуванні власністю та визнання втратившею право користування житловим приміщенням,-


ВСТАНОВИВ:


Враховуючи складність у викладенні повного рішення суду, пов'язаної з необхідністю в обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачено значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.


Керуючись ст. 209 ЦПК України,суд,-


ВИРІШИВ:


Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа Управління Державної міграційної служби України в Луганській області, про усунення перешкод в користуванні власністю та визнання втратившею право користування житловим приміщенням задовольнити.

Усунути ОСОБА_1 перешкоди у користуванні та розпорядженні власністю - будинком, розташованим за адресою: АДРЕСА_1, визнавши ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, втратившою право на користування житловим приміщенням.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, яку може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому ЦПК України. У цьому разі строк на апеляційне оскарження рішення починає відраховуватися з дати постановлення ухвали про залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення.

Позивач має право оскаржити заочне рішення в загальному порядку - до апеляційного суду Луганської області через Станично-Луганський районний суд Луганської області шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Повний текст рішення буде виготовлений 4 червня 2014 року.

Суддя Т.А. Карташева





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація