Судове рішення #37373760


Справа № 413/3011/14-к

Провадження № 1-в/413/523/14

У Х В А Л А

Іменем України

28 травня 2014 року м.Красний Луч

Суддя Краснолуцького міського суду Луганської області Долотін В.О. розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м.Красний Луч Луганської області подання ОСОБА_1 про преведення з максимального рівня безпеки за інший рівень безпеки, -


ВСТАНОВИВ:

28 травня 2014 року представник засудженого звернулася до Краснолуцького міського суду Луганської області про переведення ОСОБА_1 з максимального рівня безпеки за інший рівень безпеки.

28 травня 2014 року від представника засудженого надійшла письмова заява про залишення подання без розгляду та повернення документів.

Суд вважає можливим задовольнити заяву представника засудженого, що не суперечить діючому законодавству.

Відповідно до ч.1 ст. 539 КПК України, потерпілий, цивільний позивач, цивільний відповідач та інші особи мають право звертатися до суду з клопотаннями про вирішення питань, які безпосередньо стосуються їх прав, обов'язків чи законних інтересів.

Керуючись ч.1 ст.539 КПК України, суд


УХВАЛИВ:


Подання представника засудженого про переведення ОСОБА_1 з максимального рівня безпеки за інший рівень безпеки залишити без розгляду та повернути заявнику.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через Краснолуцький міський суд Луганської області шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги.



Суддя: В.О.Долотін


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація