Судове рішення #37368502

справа №2-437/2009

провадження №6/176/59/14

УХВАЛА

29 квітня 2014 р. місто Жовті Води

Суддя Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області Павловська І.А., розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу дубліката виконавчого листа,-


ВСТАНОВИВ :


ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою у якій просить видати дублікат виконавчого листа 2-437/2009 від 30 квітня 2009 року у справі за її позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей.

Відповідно до ч. 1 ст. 370 ЦПК України замість втраченого оригіналу виконавчого листа суд, який видав виконавчий лист, має право за заявою стягувача або поданням державного виконавця видати його дублікат.

Відповідно до постанови Пленуму Верховного Суду України від 26 грудня 2003 року № 14 «Про практику розгляду судами скарг на рішення, дії або бездіяльність органів і посадових осіб ДВС та звернень учасників виконавчого провадження», заяви (подання) мають відповідати загальним вимогам щодо форми та змісту позовної заяви, передбаченим положеннями ЦПК, ГПК та КАС України, зокрема повинні містити найменування суду до якого подається заява (подання), найменування органу державної виконавчої служби, ім'я, найменування осіб сторін у справі, їх місцезнаходження, проживання, поштовий індекс, номер засобів зв'язку, якщо такі відомі, зміст вимог, виклад обставин, якими державний виконавець (стягував) обґрунтовує свої позовні вимоги, зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину справи, перелік документів, що додаються до заяви (подання). Крім того, при зверненні до суду загальної юрисдикції чи адміністративного суду заява (подання) надсилається до суду разом з копіями (заяви) подання та копіями всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості сторін у справі.

Дана заява не відповідає зазначеним вимогам та потребує уточнення, оскільки не містить відомостей про заінтересованих осіб, прав і обов'язків яких безпосередньо стосується зазначене звернення. Також до заяви не долучено її копій разом із доданими до неї документами.

Враховуючи вищевикладене, те що заява не відповідає загальним вимогам, щодо форми та змісту позовної заяви, суддя вважає за необхідне подання разом з матеріалами повернути заявнику для приведення у відповідність до діючого законодавства.

Керуючись ст.ст. 119,208 - 210, 370 ЦПК України,-


УХВАЛИВ :


Заяву ОСОБА_1 про видачу дубліката виконавчого листа, повернути для виконання вимог перелічених в установчій частині ухвали.

Роз'яснити, що після приведення заяви у відповідність до діючого законодавства, її може бути подано до суду повторно.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтоводський міський суд протягом п'яти днів з дня отримання копії.

Суддя Жовтоводського міського суду І.А. Павловська


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація