Справа № 413/2564/14-к
Провадження № 1-в/413/353/14
У Х В А Л А
Іменем України
27 травня 2014 року Краснолуцький міський суд Луганської області
у складі: головуючого судді Долотін В.О.
при секретарі Скорозинській Н.О.
за участю прокурора Тіліка Р.Г.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Красний Луч подання начальника Краснолуцької кримінально-виправної інспекції відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м.Красний Луч, Луганської області, раніше не засудженого, не працюючого, який має середньо-спеціальну освіту, громадянина України, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1, засудженого Антрацитівським міськрайонним судом Луганської області 29.04.2011 року за ст.28 ч.3-363 ч.1, 28 ч.3-240 ч.4 КК України, до 5 років позбавлення волі з випробуванням 3 роки,-
ВСТАНОВИВ:
Начальником Краснолуцької кримінально-виправної інспекції направлено подання відносно ОСОБА_1, засудженого Антрацитівським міськрайонним судом Луганської області 29.04.2011 року за ст.28 ч.3-363 ч.1, 28 ч.3-240 ч.4 КК України до 5 років позбавлення волі із застосуванням ст.75 КК України з випробуванням 3 роки.
ОСОБА_1, за місцем мешкання характеризується задовільно, з ним була проведена бесіда профілактичного характеру, роз'яснений порядок та умови відбуття покарання.
Начальником Краснолуцької кримінально-виправної інспекції ставиться питання про звільнення ОСОБА_1, від покарання у зв'язку із закінченням строку відбуття покарання.
Вислухавши думку прокурора, який не заперечує проти задоволення подання без участі представника Краснолуцької кримінально-виправної інспекції та засудженого ОСОБА_1
Відповідно ст.539 ч.4 КПК України, у судове засідання викликаються засуджений, його захисник, законний представник, прокурор. Про час та місце розгляду клопотання (подання) повідомляються орган або установа виконання покарань, що відає виконанням покарання або здійснює контроль за поведінкою засудженого; лікарська комісія, що дала висновок стосовно питань застосування до засудженого примусового лікування або його припинення, у випадку розгляду відповідних питань; спостережна комісія, служба у справах дітей, якщо розглядається погоджене з ними клопотання; цивільний позивач і цивільний відповідач, якщо питання стосується виконання вироку в частині цивільного позову, інші особи у разі необхідності. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про місце та час розгляду клопотання (подання), не перешкоджає проведенню судового розгляду, крім випадків, коли їх участь визнана судом обов'язковою, або особа повідомила про поважні причини неприбуття.
У судове засідання представник Краснолуцької кримінально-виправної інспекції та засуджений ОСОБА_1 не з'явилися, що не перешкоджає розгляду справи без їх участі.
Згідно зі ст.107 ч.4 КПК України, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді під час судового провадження є обов'язковим. У разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.
Дослідивши письмові матеріали справи, суд вважає, що подання начальника Краснолуцької кримінально-виправної інспекції необхідно задовольнити
Керуючись ст.78 ч.1 КК України, 107 ч.4, 537, 539 КПК України, с у д -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звільнити від покарання, призначеного вироком Антрацитівського міськрайонного суду Луганської області від 29.04.2011 року у зв'язку із закінченням випробувального строку.
Ухвала може бути оскаржена в Апеляційному суді Луганської області через Краснолуцький міський суд протягом семи діб з моменту проголошення.
Головуючий: В.О.Долотін