Справа № 3-353\2008 року
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 березня 2008 року Суддя П'ятихатського районного суду
Дніпропетровської області Митошоп В.М.
розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов з територіальної державної інспекції
праці в Дніпропетровській області відносно:
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженка с. АДРЕСА_1 працює начальником відділу кадрів ВАТ « П'ятихатський ремонтно-механічний завод», АДРЕСА_1
притягнутої до адміністративної відповідальності за ст. 41 ч. 1 КпроАП України, -
УСТАНОВИВ:
До П'ятихатського районного суду Дніпропетровської області надійшов адміністративний матеріал відносно ОСОБА_1. , за ст. 41 ч. 1 КпроАП України.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 будучи начальником відділу кадрів ВАТ «П'ятихатський ремонтно- механічний завод» по вул. .Клименко, 5 в період з 01.01.2007 року по 19.02.2008 року виконує обов'язки з ведення табеля обліку робочого часу найманих працівників заводу. Облік робочого часу працівників, які за посадовими обов'язками працюють сторожами, за час роботи у святкові та неробочі дні та роботу у нічний час не облікувала, графіки чергування не складала, чим погіршувала умови оплати праці сторожам, тобто порушила ст. ст. 107, 108 КЗпП України та ст. 30 ЗУ «Про оплату праці», за якими робота у святкові і неробочі дні оплачується у подвійному розмірі, робота у нічний час ( ст. 54 КЗпП) оплачується у підвищеному розмірі, встановленому генеральною, галузевою ( регіональною) угодами. Та колективним договором, але не нижче 20% тарифної ставки ( окладу) працівника, за кожну годину роботи у нічний час, власник або уповноважений ним орган зобов'язаний забезпечити достовірний облік виконуваної працівником роботи і бухгалтерський облік витрат на оплату праці у встановленому порядку.
Відповідно до вимог ст. 256 КпроАП України, в протоколі про адміністративне правопорушення повинно бути вказано: дата і місце його складання, посада, прізвище, ім'я по батькові особи, яка склала протокол, відомості про особу порушника, місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення, нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення, пояснення порушника, інші відомості необхідні для вирішення справи.
Стаття 42 ч.1 КУпАП передбачає, порушення встановлених термінів виплати пенсій, стипендій, заробітної плати, виплата її не в повному обсязі, а також інші порушення вимог законодавства про працю.
В описовій частині протоколу не встановлені всі складові частини правопорушення, а саме;
- не вказано місце вчинення правопорушення ( не зазначено на території якої області, міста
та району вчинено правопорушення ),
- не конкретизовано суть правопорушення, (тобто не зазначено, яким саме працівникам
заводу за посадовими обов'язками, які працюють сторожами (прізвище, ім'я по батькові)
правопорушниця не облікувала в табелі робочого часу та графіки чергування не складала за
час роботи у святкові та неробочі дні та роботу у нічний час, чим погіршувала умови оплати
праці сторожам),
- не зрозуміло за якою статтею притягується правопорушниця ОСОБА_1 , оскільки в протоколі зазначено, що остання притягується за ст. 41 ч.1 КУпАП та (ч.1 ст. 41, ст. 41-1, 41-2, 41-3, 188-6).
В зв'язку з не встановленням всіх складових частин правопорушення передбачених ст. 41 ч. 1 КУпАП, порушень вимог ст. 256 КУпАП справа підлягає -з а к р и т ю Керуючись ст. ст. 41 ч.1, 256, 283-285 КпроАП України, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративну справу відносноОСОБА_1 притягнутої до адміністративної відповідальності за ст. 41 ч. 1 КпроАП України - закрити. Копію постанови направити ОСОБА_1.