Судове рішення #37291905


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


11.06.2014 року Провадження № 1-кп/425/169/14

СМправа № 425/1629/14-к


Рубіжанський міський суд, Луганської області в складі

головуючої судді М'якінченко Н.В.

при секретарі Клименко Д.Е.

за участю прокурора Цибулі О.М.

обвинуваченого ОСОБА_1

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі м. Рубіжне Луганської області кримінальне провадження, 425/1629/14к, 1кп 425/168/14р. на підставі обвинувального акту, яке надійшло від прокурора м. Рубіжне 28. 05. 2014 року по обвинуваченню ОСОБА_1 в скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України, -

ВСТАНОВИВ :


В провадженні Рубіжанського міського суду Луганської області перебуває вказане кримінальне провадження.

Заслухавши доповідь прокурора, який вважає за можливе призначити судовий розгляд на підставі обвинувального акту, суд приходить до висновку , що кримінальне провадження підсудно суду, підстав для його закриття , або зупинення немає.

Обвинувальний акт складено у відповідності до вимог ст. 291 КПК України .

Підстав для здійснення кримінального провадження у закритому судовому засіданні передбачених ч. 2 ст. 27 КПК України немає.

На підставі викладеного суд вважає, що є всі підстави для призначення судового розгляду обвинувального акту.

Керуючись ст. ст. 27, 291, 292. 314-316 КПК України, суд, -

УХВАЛИВ:


Призначити судовий розгляд обвинувального акту по обвинуваченню ОСОБА_1 в скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України у приміщенні Рубіжанського міського суду Луганської області (93000, м. Рубіжне, вул. Миру, 34) на 9 год. 20 хв. 16 червня 2014 року.

Судовий розгляд здійснювати у відкритому судовому засіданні суддею М'якінченко Н.В. одноособово , за участю прокурора, обвинуваченого , свідків.


Ухвала оскарженню не підлягає.



Суддя Н.В. М'якінченко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація