Судове рішення #372795
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

 

ВИЩИЙ АдміністративниЙ СУД УКРАЇНИ

______________________________________________________________

 

У Х В А Л А

26 грудня 2006 року                                                                                                  м. Київ

 

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:

 

Ліпського Д.В.

Амєліна С.Є.

Гуріна М.І.

Кобилянського М.Г.

Юрченка В.В.

 

перевіривши касаційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі міста Одеси на ухвалу апеляційного суду Одеської області від 31.07.2003 року у справі № 2-2442/03 за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі міста Одеси про перерахунок призначеної пенсії, -

 

В С Т А Н О В И Л А :

 

З доповіді судді-доповідача та матеріалів справи вбачається, що необхідні підготовчі дії для розгляду справи в касаційному порядку здійснені, а тому справа має бути призначена до касаційного розгляду у судовому засіданні з викликом сторін.

Керуючись ст. 215 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -

 

У Х В А Л И Л А :

 

Закінчити підготовку за касаційною скаргою управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі міста Одеси на ухвалу апеляційного суду Одеської області від 31.07.2003 року у справі № 2-2442/03 та призначити справу до касаційного розгляду у судовому засіданні з викликом сторін на 11 годину 20 хвилин 01.02.2007 року за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8.

 

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Судді

 

Д.В. Ліпський

 

 

 

 

 

С.Є. Амєлін

 

 

 

 

 

М.І. Гурін

 

 

 

 

 

М.Г. Кобилянський

 

 

 

 

 

В.В. Юрченко

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація