Судове рішення #372392
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 22- 2822 /06                                                 Суддя першої інстанції Клімик К.О.

Категорія 2                                                                      Доповідач Колодійчук В.М.

УХВАЛА

21 грудня 2006 року.                                                                                              м. Вінниця

Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Вінницької області Колодійчук В.М.., вирішуючи питання про прийняття апеляційної скарги представника відповідача ОСОБА_1 на рішення Хмільницького районного суду Вінницької області від 16 жовтня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання права особистої приватної власності на майно , усунення перешкод в користуванні правом власності на житловий будинок з зустрічною позовною заявою представника ОСОБА_3.- ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя,-

встановив:

ОСОБА_1 подала апеляційну скаргу на зазначене рішення з порушенням вимог ч.2 ст.297 ЦПК України, тобто апелянтом не сплачено судовий збір та витрати на інформаційно- технічне забезпечення розгляду справи.

Ухвалою апеляційного суду Вінницької області від 07 грудня 2006 року апеляційна скарга залишена без руху і апелянту був наданий строк до 22 грудня 2006 року для усунення недоліків апеляційної скарги і опати державного мита та витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

В установлений строк недоліки апеляційної скарги не усунуті та державне мито і витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи не сплачені. За таких обставин, апеляційну скаргу слід вважати неподаною та повернути апелянту.

На підставі зазначеного та керуючись ч. 2   ст. 297   ЦПК України,

ухвалив:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Хмільницького районного суду Вінницької області від 16 жовтня 2006 року - вважати неподаною та повернути апелянту.

Ухвала апеляційного суду може бути оскаржена у касаційному порядку до Верховного суду України протягом двох місяців.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація